Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Jól látom, hogy a különféle...

Jól látom, hogy a különféle "hírügynökségek" válogatás nélkül leközölnek mindent ukrán kormányzati forrásokból?

Figyelt kérdés
Amit az ukránok eddig közöltek abban több volt a hazugság, mint az igazság.

2022. márc. 5. 13:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
Merész állítás, pláne 1 hét távlatából. Mivokt például a hazugság amit az ukránok közöltek? Mondj 10 olyan dolgot (ennyinek lennie kell) forrással (az ukránoktól, ne a hírügynökségektől) amelyek hazugságok. Plussz ha szeretnéd megis cáfolhatod.
2022. márc. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Atomerőmű ajvékolás, le nem bombázott hollóemlékmű, megtámadták az oroszok a kijevi vasútállomást, 10000+ halott orosz katona, 100 ukrán veszteség. Inkább arra kellene példákat keresni mi igaz abból, amit mondanak....
2022. márc. 5. 13:51
 3/15 anonim ***** válasza:
41%

Csernobilt is bevették, csak az orosz ensz nagy követ állítja, hogy a legutóbbi erőmű elleni támadás az ukrán szabotőrök műve. Az ensz bt oroszországot tette felelőssé. Az orosznak ugyebár nehéz hinni ezek után.


10ezer halott orosz katonát hogyan igazolod és hogyan cáfolod?


Nem 100 ukrán veszteséget említenek, már az első nap óta.


Valahogy sejtettem, hogy sántítasz.

2022. márc. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kimaradt az épen maradt hollóemlékmű, pedig az nagyon fontos volt vagy egy teljes napig még ki nem derült, hogy kutya baja....
2022. márc. 5. 13:57
 5/15 anonim ***** válasza:
32%
Én azt azért nem említettem mert azután, hogy láttam a twitteren közzétett híreket, nem sokkal később azt olvastam magyar oldalon, hogy semmi naja, mégis azt állították.
2022. márc. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Van akiknek ez fel sem tűnt...

[link]

2022. márc. 5. 14:05
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
Jól látod. Ma már csal a Vkontakte-on érdemes tájékozódni. A nyugati propaganda szennye kb mindent eláraszt.
2022. márc. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ezzel egyetértek. Többet ártunk magunknak és másoknak mint segítünk.
2022. márc. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
Igen, jól látod. A nyugati média azok kezében van, akik Oroszországot meg akarják kaparintani maguknak.
2022. márc. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
25%
A kérdés egy oroszbarát provokáció, láthatóan találatot ért, mert a válaszok erősen oroszpártiak lettek.
2022. márc. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!