Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Zelenszkij már teljesen megőrült?

Zelenszkij már teljesen megőrült?

Figyelt kérdés

Épp az imént szidta keményen a NATO-t amiért nem hajlandók lezárni Ukrajna légterét, tehát nyíltan beavatkozni a háborúba.


"A NATO országok azzal a narratívával álltak elő, hogy a zárlat Oroszország NATO-támadását eredményezné. Ez azonban azt mutatja, hogy a NATO gyenge és bizonytalan, annak ellenére is, hogy sokkal jobb fegyverzettel rendelkeznek nálunk"


Ez az ember tényleg azt gondolja, hogy megér a világnak egy világháborút az ő hősködése? Sőt, most már követeli a világháborút, és szinte a NATO-t teszi felelőssé a civilek haláláért.



2022. márc. 4. 23:31
1 2
 1/15 Énnnnn ***** válasza:
70%
Vagy csak drogos, mint ahogy Putin mondta :D
2022. márc. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Ő azt hiszi, ez még mindig a sorozat amiben Ukrajna elnökét alakítja.
2022. márc. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

Egyre logikusabbnak tűnik Putyin támadása, én már korábban is mondtam hogy ez a Zelenszkij nem teljesen normális... Nem ez az első baromsága amit kitalál. Az is vices, hogy védekező és vesztésre álló félként még ő követeli az oroszok támadását :D

Nem tudom hogy eddig is ilyen volt-e vagy csak a háborús nyomás alatt kattant nála el valami, de ideje lenne észbe kapnia, mielőtt még több ukrán veszíti el az életét teljesesen feleslegesen

2022. márc. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

*Az oroszok kivonulását

#3 voltam

2022. márc. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Zelenszkij úrnak lehet hogy egyszerűbb és olcsóbb megoldás lett volna egy kis autonómiát adni a kisebbségeknek. 7 év kevés volt hogy ezt megértse. Most azt nem fogja fel hogy miatta elpusztulna egész Európa. Egyre erőszakosabban provokál mindenkit hogy belerángassa a háborújába.
2022. márc. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Én azt szeretem benne, hogy még szerény is.A kedvencem volt mikor Churchillhez hasonlította magát azzal a kikötéssel, hogy ő jobb nála, mert kevesebbet iszik.
2022. márc. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Engem is irrital, most is kozolte, hogy a NATO "gyengesege" miatt hal meg a nepe. Lapattal utnem pofan, az biztos. En semleges vagyok amugy, elitelem mindket felet es meg is ertem mindket felet, de az ukran elnokot legszivesebben kibsznam a harcterre, hogy menjen akkor hoskodni, ne mas farkaval verje a csalant..
2022. márc. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
20%

"az ukran elnokot legszivesebben kibsznam a harcterre, hogy menjen akkor hoskodni, ne mas farkaval verje a csalant.."


Kijevben van még mindig úgy, hogy felkínálták az amcsik neki, hogy evakuálják. Mit csináljon egy elnök, akinek az egyik legfontosabb feladata (főleg háborúban) a népének összetartása, a morál fenntartása és növelése? És úgy tűnik, felsorakozott mögötte az ukrán nép, szóval ezt jól csinálja.


"Zelenszkij úrnak lehet hogy egyszerűbb és olcsóbb megoldás lett volna egy kis autonómiát adni a kisebbségeknek. 7 év kevés volt hogy ezt megértse"


Valóban érthetetlen az ukránok nyelvtörvénye és a kisebbséggel való bánásmódjuk, de az oroszok egyik fő háborús ürügyére, a népírtásra még mindig semmi bizonyíték nincsen igazából 8 éve, a széleskörűen elterjedt internet korában... Zelenszkij 2019 óta Ukrajna elnöke amúgy.



Kérdés, hogy mennyire jogos, hogy Putyin megtámadta Ukrajnát feltételezett népírtásra hivatkozva. Még az is hazugság, amit kérdeznek. Lásd: belarusz-orosz hadgyakorlat február 10. és 20. között (10 napos hadgyakorlatról volt szó), mit keresett az orosz hadsereg Belaruszban 24.-én reggel, a háború kezdetén!? Sokat nem kell tippelni...

2022. márc. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%

#8


Még itt a GYK-n is vannak linkek arról, hogy miket követtek el az ukrán fegyveresek kelet Ukrájnában az ottani orosz kisebbséggel szemben 2014 után.

Hagy ne részletezzem. Borzalmas.

2022. márc. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem őrült meg, ezeket kell mondania. Ha olyanokat mondana, hogy "kikapunk, végünk" akkor az ukrán morál összeomlana.
2022. márc. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!