Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az ukrán vezetés helyébe mit...

Az ukrán vezetés helyébe mit választanál?

Figyelt kérdés

2022. márc. 3. 17:55
A kérdező szavazást indított:
Feltétel nélkül letenném a fegyvert.
Feltételekkel kapitulálnék.
Harcolnék a veksőkig.
Más.
40 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Megkérdezném az élesben harcoló katonákat és civileket hogy mit szeretnének, és azt tenném. Hiszen az ő életük forog kockán.
2022. márc. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom.

Egyre közelebb kerül a teljes világ a pusztulásához, ami pedig krvaijesztő.

Az oroszok a Szovjetunió felbomlása után, pedig a befolyásukat akarják visszaszerezni Ukrajnában.

De eközben egyre közelebb kerül a világ a végéhez sajnos. Legutóbb ilyen közel a kubai raketavalsag idején volt.

Fél az egész világ.

2022. márc. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Letenném a fegyvert, a háború előtt is egy szarfészek volt az egész ország nem kell hogy egy falhozvert lóf*sz is legyen
2022. márc. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Letenném a fegyvert a helyükben mert ha elnyújtják a dolgot akkor olyan fegyverek is bevetésre fognak kerülni amin a latexban táncoló ukrán elnöknek sem lesz vicces
2022. márc. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 felkelhetetle ***** válasza:
36%
Kérdező az a gond, hogy nincs olyan, hogy ukrán vezetés, akik fegyvereket osztogatnak civileknek és elitélt bűnözőknek, az nem az ukrán nép érdekét nézi, vagyis nincs olyan, hogy ukrán vezetés, jelenleg Ukrajnára Zelenskij legalább akkora veszélyforrás, mint Oroszország. Én ebben a történetben csak az átlag embereket sajnálom, na meg azokat a katonákat, akik azt hitték csak hadgyakorlatban vesznek részt és bedobják őket egy véres háborúba.
2022. márc. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%

Letenném.

Esélye sincs nyerni Ukrajnának, ha csak világháború nem lesz.

Nem vagyok én h. ulye hogy bele menjek egy biztos halálba, mert pár politikus úgy gondolta, gogy játszik egy kicsit a foteléből.. Meg a biztonságos kis szobájából.

2022. márc. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
Harcolni a végsőkig. Nem igaz, hogy nincs esélyük nyerni. A ruszki orkok elhitték a saját propagandájukat, hogy milyen nagyszerű a hadseregük, de kiderült, hogy szervezetlen, elavult és inkompetens.
2022. márc. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%
Azért megtevesztő a kérdés mert maga Zelensky egy bábu ahogy 5-ös írta. Ellentétben az elődjénél aki orosz barát volt. Tehát úgy fog cselekedni ahigy a gazdag nyugati országok érdekében áll. Én is azokat sajnálom akik naivan fegyvert fogtak ezzel elhuzva az egezs háborút, vagy ártatlanul áldozatául estek. Egyik oldal se a nép érdekét nézi ezért nem fognak mégegyezni.
2022. márc. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
6%
Félretenném a büszkeségemet, és kiegyeznék Oroszországgal, hogy minél hamarabb véget érjen a háború.
2022. márc. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%

A megadás egyben a szabadságuk vége, orosz uralom alá kerülne mint Belarusszia.

Ez ellen harcolnak már több mint 10 éve, sőt amióta csak elszakadtak szovjetuniótól.

2022. márc. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!