Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Én vagyok az egyetlen, aki...

Én vagyok az egyetlen, aki azt hiszi, hogy Ukrajna nagyot nyerhet azzal, ha az oroszok veszítenek?

Figyelt kérdés
Az egész világ az ukrán-orosz helyzetet figyeli. Pár ország kivételével mind Ukrajnát dicsőítik, Ukrajna romantizálása a háború kezdete óta jelen van. Ha veszítenek az oroszok, akkor Ukrajna automatikusan megkapja az EU státuszt, de még a NATO-ba is felveszik idővel. + Mivel rengeteg ember kíséri figyelemmel a helyzetet Ukrajna gazdasága, turizmusa konkrétan minden felfog lendülni. Rengeteg támogató/javuló kapcsolatai lesznek nemcsak Európával, hanem az azon kívülre eső országokkal is.
2022. márc. 2. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Ez így van.

Persze a legjobb forgatókönyv Putyin és körei eltakarítása lenne az orosz hatalomból. 23 éve ül ott a KGB-ezredes, és a jelek szerint belehülyült.

2022. márc. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Én vagyok az egyetlen, aki azt hiszi, hogy Ukrajna nagyot nyerhet azzal, ha az oroszok veszítenek?"


Miért lennél az egyetlen? Ki gondolja azt, hogy Ukrajna akkor nyer, ha veszít? :D

2022. márc. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2-es!

Jogos, kissé furán fogalmaztam meg a kérdést, de a többi részt szerintem érthetően kifejtettem. :)

2022. márc. 2. 21:34
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Ezzel a háborúval leginkább el tudja kendőzni a teljes gazdasági csődtömeget, amibe enne van. Már csak hitelekből tudja fennmaradását finanszírozni.


Itt éri meg Zelenszkijnek leginkább háborúba küldeni Ukrajna népét és nem megegyezni a nagyhatalmakkal a semlegességben.


Zelenszkij mások fszával veri a csalánt, míg a sajátjával csak a zongorát....

2022. márc. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak kis területet veszítene el, akkor igen. Csak jelenleg nem ezt látom. Lassan, de napról napra haladnak az oroszok a déli fronton, és túl sokat áldoztak fel már azért, hogy feladják a teljes győzelem nélkül, kerül amibe kerül.

Ne legyen igazam, de szerintem mostanra Putyin eljutott arra a szintre, hogy 100.000 katonáját és milliónyi civilt is hajlandó feláldózni, ha az kell.

2022. márc. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!