Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nostradamus jóslataiban/víziói...

Nostradamus jóslataiban/vízióiban szerepel egy XXI. századi Antikrisztus. Szerintetek az illető egy már közismert nevű személy, vagy nem?

Figyelt kérdés

2022. márc. 2. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Igen,Dr Orbán Viktor Mihálynak hívják.
2022. márc. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Lehet Putyin az
2022. márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kb 10 max 15 éven belül itt lesz (nem biztos saját gondolat) Amúgy nekem sokkal rövidebb amit elképzeltem, de maradjunk nagyobb távon.


Gazdag, és karizmatikus lesz, akinek sikerül békét teremtenie a népek között. Hogy most ő politikus vagy CEO valahol, azt nem tudni, lehet csöndben van még.


Jelenések könyvét és Dánielt olvasgasd ha érdekel

2022. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2022. márc. 2. 21:29
 5/8 anonim ***** válasza:
2022. márc. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kíváncsi lennék, hogy a fenti források honnan vették ezeket az információkat.


[link]

[link]


A fentiekben én nem olvastam ilyet. Legalábbis biztosan nem konkrétan 2022-re időzítve. De tény, hogy a fenti kettőt tovább tart végigolvasni, mint egy blikk cikket.

Ha esetleg ti megtaláljátok az erre utaló sorokat, légyszi, idézzétek!

2022. márc. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy a legtöbb "jós", Nostradamus is úgy fogalmazta meg a jóslatait, hogy biztosan rá lehessen húzni valamire, ami megtörténik a jövőben. Nem kell komolyan venni.
2022. márc. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem Oszama Bin Ladenre mondta mindenki?
2022. márc. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!