Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Én arra vagyok kiváncsi ezek...

Én arra vagyok kiváncsi ezek után, hogy fog Putyin-Oroszország a Nyugat szemébe nézni?

Figyelt kérdés

Azért rossz nézni, hogy mindenféle szankcióval megbüntettik az Oroszokat. Ilyenkor felmerül bennem, hogy ezelőtt akkor mért tárgyaltak komolyabban is? Németország,Franciaország,Egyesült Királyság??


Mondjuk nem azért, de kultúrában Kelet sokkal jobb. Itt elhiszük jaj de boldogok vagyunk a kapitalizmusban..



2022. márc. 1. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Oroszoknak ott van az 1,3 milliárd lakosú Kína politikai és gazdasági szövetségesnek, szóval annyira nem fognak megszorulni...
2022. márc. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, mert ha kirobbant egy világháborút vagy előbb vagy utóbb ő húzza a rövidebbet és kivégzik.

Még az is lehet, hogy a saját népe.

2022. márc. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem csak Kína, ott van India, Pakisztán, Észak-Korea esetleg Szerbia még így Európán belül. De jogos a felvetés.
2022. márc. 1. 17:03
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Oroszorszag a hidaghaboruban is eleldegelt a nyugat nelkul es azota sem nagyon fugg a nyugat penzetol. Ne aggodj amit elvettek tole, azt o is megcsinalhatja veluk!!! Meg is fogja tenni, vagyis meg is teszi.
2022. márc. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én soha nem annyira voltam nyugat párti. Írtam is mindeki eljátsza mennyire boldog meg ilyenek, miközben nem ez a valóság. Sajnos már régóta nem a valóságban élünk.. Kultúrában - erkölcsben inkább Kelet..
2022. márc. 1. 17:06
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

“Nem csak Kína, ott van India, Pakisztán, Észak-Korea esetleg Szerbia még így Európán belül. De jogos a felvetés.“


India nincs putyinnal.

2022. márc. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha akkora király a Kelet, akkor nem teljesen értem, hogy miért Európa és Amerika van tele kínai, orosz bevándorlókkal, és miért nem a mesés Oroszországot lepik el a hanyatló nyugat elől menekülő franciák, németek, amcsik. Nyugaton az a legnagyobb probléma, hogy ki LMBTQ meg ki nem, keleten meg az, hogy ha tiltakozni mersz bármi ellen, visznek kitudja hová.
2022. márc. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!