Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Felelős magatartás az ukrán...

Felelős magatartás az ukrán elnöktől hogy ennyi embert feláldoz egy szinte megnyerhetetlen háborúban ?

Figyelt kérdés

Mi lesz a győzelem ára ?

Ennyire fontos a személyes büszkesége ?

Egy átlagember 2022-ben hajlandó meghalni eszmékért ?


Őszintén nem értem ezt az embert.


2022. márc. 1. 16:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nagy Imre és Mindszenthy vahon felelős vezetők voltak-e 56-ban?
2022. márc. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Az a vezető aki olyat ígér amit nem lehet beartani szerintem nem felelős vezető.
2022. márc. 1. 17:06
 13/15 anonim ***** válasza:
39%

A katonák tudták mire vállalkoztak amikor beléptek a seregbe, ha Magyarországon történne ugyanez, akkor a honvédségnek is kötelező lenne ellenállást biztosítani, illetve sokan hazaszeretetből is csatlakoznak, mert nem akarnak Oroszország bábállama lenni és elnyomás alatt élni.


Ha kapituláltak volna egyből lehet sokkal rosszabb jövő várt volna rájuk. Nézd meg a Téli háborút, a 300 ezres Finn hadsereg 32 tankkal ellenált a 700 ezres Szovjet hadseregnek, akiknek majd 6000 tankjuk volt. Ott is sokan azt hitték, hogy "megnyerhetetlen háború" és a Finnek minek probálkoznak, de megalázták a szovjet hadsereget és megtartották függetlenségüket.


Itt nem az elnökről van szó, hanem elvekről és igen sokan képesek emiatt akár meghalni.

2022. márc. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

#13

"A katonák tudták mire vállalkoztak amikor beléptek a seregbe"


Ha jól tudom ukrajnában sorkatonai szolgálat van. Nem kérdezik meg, hogy akarsz-e menni akarsz-e hős lenni.

2022. márc. 1. 17:19
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, nem fognak nyerni, csak többen halnak meg és több lesz a rombolás.
2022. márc. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!