Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A másokat harcba küldeni...

A másokat harcba küldeni akaró, utolsó töltényig háborút éltető liberálisok mikor fognak indulni a frontra?

Figyelt kérdés

2022. márc. 1. 11:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
szerinted akkor az sem demokratikus ha a terrorista propagandáért is büntetnek megsúgom itthon is.
2022. márc. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nyílván több sebből vérzel kérdező. Az általad linkelt kép elég régi és nem ez jellemzi az ukrán haderőt, különben a mi hazánk miatt ezzel a felfogással egész magyarország nácikból állna, külföldi feltételezés szerint. Ez az egyik, a másik meg, hogy nem mondtad kik azok az emberek akik liberálisok és harcba külenének mindenkit ukrán oldalon. Remélem nem az az érv, hogy te látod őket és ez biztos. Másodjára az oroszok erőszakkal viszik el a fiatal 18 év felettieket és íratnak alá velük papírokat, kiszivárgott információk alapján, ami nyílván megkérdőjelezhető de erősen megegyezne egy diktatórikus elnyomó rendszer ideáljaival. És ezzel szemben tekintva, hogy mik vannak napjainkban és, hogy megvan kötve a keze a nato-nak, nagyon helyes ha más országok fű alatt megsegítik ukrajnát. Nyílván nato katonák civilként be is épülnek az ukrán seregbe vagy csak az országba, harcolni. Ahogy azt teszik orosz oldalról is 2014 óta.
2022. márc. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
mellékesen Oroszország terrorista barát,most a napokban a csecsen halálosztagot küldték Ukrajnába,de informálodj.
2022. márc. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

12# "Az általad linkelt kép elég régi és nem ez jellemzi az ukrán haderőt"


Az hogy régi teljesen mindegy, a neonáci azovi zászlóalj jelenleg is harcol. És nem állítottam hogy az ukrán haderő neonácikból áll, azt mondtam komplett neonáci zászlóaljak harcolnak benne, ez pedig igaz.


"Ez az egyik, a másik meg, hogy nem mondtad kik azok az emberek akik liberálisok és harcba külenének mindenkit ukrán oldalon. "


De erre is válaszoltam, az elmúlt napokban itt kommentelgető balosokra gondoltam.


"Másodjára az oroszok erőszakkal viszik el a fiatal 18 év felettieket és íratnak alá velük papírokat"


Ezt az ukránok is csinálják ahol megtiltották hogy 18 év felettiek elhagyják az országot, erővel viszik őket a frontra.


"És ezzel szemben tekintva, hogy mik vannak napjainkban és, hogy megvan kötve a keze a nato-nak, nagyon helyes ha más országok fű alatt megsegítik ukrajnát."


Én nem mondtam hogy ne segítsük Ukrajnát, humanitárius segítséggel a civileknek maximálisan egyetértek. Itt arról volt szó hogy hogy katonai segitséget akarnak.

2022. márc. 1. 12:00
 15/19 anonim ***** válasza:
63%

--Ezt az ukránok is csinálják ahol megtiltották hogy 18 év felettiek elhagyják az országot, erővel viszik őket a frontra.--



Tudod ez minden országban igy van háborúban,kötelező a sorkötelezettség,de még az egészségügyisek is kötelezve vannak. Ezen mi a náci? Elég tájékozatlan vagy.

2022. márc. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
63%

--Én nem mondtam hogy ne segítsük Ukrajnát, humanitárius segítséggel a civileknek maximálisan egyetértek. Itt arról volt szó hogy hogy katonai segitséget akarnak.--



56-ról hallottál itthon? Mi is kértünk segitséget és nem kaptunk,azért is maradt még orosz uralom 40 éveig. Ha ők sem kapnak győz a terror és maradnak ruszki gyarmat.

2022. márc. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
63%

"Az hogy régi teljesen mindegy, a neonáci azovi zászlóalj jelenleg is harcol. És nem állítottam hogy az ukrán haderő neonácikból áll, azt mondtam komplett neonáci zászlóaljak harcolnak benne, ez pedig igaz."


De azért csak egy képet linkeltél be, nem többet. Az nekem meg nem elég, hogy te tudod.


"De erre is válaszoltam, az elmúlt napokban itt kommentelgető balosokra gondoltam."


Én meg mondtak, hogy bizonyítéknak kevés az ha te látod. Linkelj is.


"Ezt az ukránok is csinálják ahol megtiltották hogy 18 év felettiek elhagyják az országot, erővel viszik őket a frontra."


Ukrajna hadiállapotot vezetett be és statáriumot. Egy háború viselte országban akik ellen invázió folyik ez természetes.


"Én nem mondtam hogy ne segítsük Ukrajnát, humanitárius segítséggel a civileknek maximálisan egyetértek. Itt arról volt szó hogy hogy katonai segitséget akarnak."


Az nem probléma ha katonai segítséget akarnak. Meg is kapják. Történelmi lecke: diktátorok nem érvényesülhetnek.

2022. márc. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

"Tudod ez minden országban igy van háborúban,kötelező a sorkötelezettség,de még az egészségügyisek is kötelezve vannak. Ezen mi a náci?"


Hol írtam hogy ez náci dolog? Tudod idézni?


"56-ról hallottál itthon? Mi is kértünk segitséget és nem kaptunk,azért is maradt még orosz uralom 40 éveig."


Ha az amerikaiak akkor segítenek valószínűleg ma már Európa sem lenne, mert totális atomháború tört volna ki. De legalább megjött az első ember akiről bszéltem.


"De azért csak egy képet linkeltél be, nem többet. Az nekem meg nem elég, hogy te tudod."


Nem csak egy képet linkeltem be, hanem más forrást is. Viszont ha te most hallottál először az azovi zászlóaljról, Right Sectorról, meg a többi neonáci brigádról, nem tudom van e értelme tovább beszélgetni, mert láthatólag nem vagy túl tájékozott.


"Én meg mondtak, hogy bizonyítéknak kevés az ha te látod. Linkelj is."


Mondjuk ezt pont 5 perce láttam:


https://www.youtube.com/watch?v=ZuMHPZKyTmE


Krisztián Kőrösi nevű felhasználó hozzászólását tessék elolvasni, jó sok like-ot kapott. De pl a 16# kommentelő is katonai segítségre buzdít és 56'ot hozza fel.


"Az nem probléma ha katonai segítséget akarnak. Meg is kapják. Történelmi lecke: diktátorok nem érvényesülhetnek."


Kérdés hogy kik az igazi diktátorok, jelenleg Nyugaton is súlyosan korlátozzák az emberi jogokat a covid és most Oroszország miatt, itt jegyezte meg valaki hogy aki orosz párti véleményt mond börtönbe is zárhatják.

Képzeld az alábbi dolgot, mondjuk Oroszország katonai bázisokat kezd építeni Mexikóban, tudod mi lenne az USA reakciója? Teljes megszállás. Akkor utána az USA ellen is jogosan kéne mindenkinek fegyveresen fellépni? Ugye tudsz róla hogy kettős mércét alkalmazol?

2022. márc. 1. 12:37
 19/19 anonim ***** válasza:

"Kérdés hogy kik az igazi diktátorok, jelenleg Nyugaton is súlyosan korlátozzák az emberi jogokat a covid és most Oroszország miatt, itt jegyezte meg valaki hogy aki orosz párti véleményt mond börtönbe is zárhatják."


A covid miatti korlátozások a KÖZEGÉSZSÉGÜGY érdekei. Egy ismeretlen vírus amit alig ismerünk. Egyszerű példával élve ez olyan mint amikor megtiltják a fegyver viselést, a hulladék és lom égetést a saját telkeden vagy egyéb mást. Lehet téged érdekelnek ezek csak másokra meg veszélyes és káros is. A szólásszabadságtól ne várd el, hogy valaki nyíltan híresztelhesse a nácizmust és a fehér felsőbbrendűséget amik a történelem szégyenfoltjao csak mert szólásszabadság van. Azzal, hogy mindenkit korlátoznak mindenkit védenek is a vírustól. Az meg nagyon helyes, hogy orosz-barátokat vegzálnak, ha ezt magyarázni kell miért akkor az előbb írtakat sem fogod fel fogni. Ami káros a társadalomra, a békére és a nyugalomra, ami ember-ellenes azt nem lehet tolerálni.


Képzeld az alábbi dolgot, mondjuk Oroszország katonai bázisokat kezd építeni Mexikóban, tudod mi lenne az USA reakciója? Teljes megszállás. Akkor utána az USA ellen is jogosan kéne mindenkinek fegyveresen fellépni? Ugye tudsz róla hogy kettős mércét alkalmazol?"


Amerika nem kezdett el katonai bázisojat építeni mexikóba.

2022. márc. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!