Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Putyin fanatikusak! Ha Putyin...

Putyin fanatikusak! Ha Putyin atomháborúba kezd és kinyírja az emberiség nagy részét akkor is támogatni fogjátok?

Figyelt kérdés
2022. febr. 27. 21:18
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
23 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
31%

Még ha újjászületek akkor is Putyin lesz a legnagyobb.

Szása a legkeményebb ember a Földön!

2022. febr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
a fidesz szavazóinak majdnem 30%-a igen(a felmérések alapján ennyi teljesen zombi vana fidesz táborában)
2022. febr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Ha putyin ledobja, akkor nem lesz ki kit támogasson.
2022. febr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Természetesen. Ő az egyetlen aki tesz a túlnépesedés ellen.
2022. febr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%

Igen, mivel belekényszerítették.

Biden már napok óta röhög a markába.ő szurkol a legjobban hogy Londont Párizst vagy Berlint atomtámadás érje.

2022. febr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
Te amúgy most kikhez szólsz? Kik a "Putyin fanatikusak"? (Amúgy én a helyedben fanatikusoknak írnám...) Én egyetlen ilyet sem ismerek. Az atomháborús hallucinációid meg végképp nevetségesek. Ez itt se nem világháború, se nem hidegháború, hanem 2 ország fegyveres konfliktusa, ahol az erőviszonyok eléggé egyértelműek.
2022. febr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Putyin legalább tesz a környezetszennyezés ellen.
2022. febr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Persze, ezzel megoldja a tulnepesedes problemajat a bolygon. Egy arany ember.
2022. febr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%

Igen, nekem Putyin a kedvenc politikusom. A mostani felhajtás előtt is mindig követtem, hogy mi történik vele. Nekem emberileg is nagyon szimpatikus.

Sokan úgy kezelik ezt a mostani helyzetet, hogy szegény szerencsétlen ártatlan ukrán nemzetre, aki semmiről sem tehet, rárontott a csúnya gonosz Putyin. Pedig ha az előzményeket is figyelembe vesszük, egyáltalán nem erről van szó. Csak erről egyesek szeretnek megfelejtkezni. Persze az valóban borzasztó, hogy egy háborúban civilek sérülnek és halnak meg. De ennek semmi köze Vlagyimir Valagyimirovics személyéhez. Ez minden háborúban így volt a világtörténelemben.

Atomháborúra szerencsére nem sok esély van. De ha mégis bekövetkezne, az sem kizárólag Putyin személyes passziójából történne.

2022. márc. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!