Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem hagyják békén...

Miért nem hagyják békén Oroszországot?

Figyelt kérdés
Lerendezhették volna egymás között pár hét alatt, miért kell ebbe beleavatkozni? Bezzeg a világ más tájain zajló háborúk nem érdeklik az Európai Uniót.
2022. febr. 27. 07:08
 61/91 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tárgyalás arról szól hogy "az lesz amit mondunk vagy porrá zúzunk" te sem egyezkednél az oroszokkal. Az usa ígéret meg egy mítosz, semmilyen szerződés írás nincs róla ami azért elég elképzelhetetlen egy ilyen kaliberű témával kapcsolatban.
2022. febr. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/91 anonim ***** válasza:
96%
60: A történelem nem téged igazol. A pszichopata diktátorok mindig többet és többet akartak. Ahogy nem állt meg Hitler, Sztálin sem.
2022. febr. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/91 anonim ***** válasza:
0%
#61 a tárgyalás arról, hogy megbeszélünk valamit és úgy lesz. Aláírunk valamit, és betartjuk. Minszki egyezmény!?
2022. febr. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/91 anonim ***** válasza:
2%
#62 Hitlert, Sztálint ne hasonlítsuk Putyinhoz.
2022. febr. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/91 anonim ***** válasza:
19%

Ennyit a szeretetre méltó ukránokról:


[link]

2022. febr. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/91 anonim ***** válasza:
97%
De, pontosan, hogy Hitlerhez és Sztálinhoz kell hasonlitani, ebből nem mosdatod ki! Ugyanazt a vérontást csinálja, mint a nagy elődök, méltó lett hozzájuk!
2022. febr. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/91 anonim ***** válasza:
3%
#66! Akkor miért nem említed meg Bush-t, Obamát? És ez csak a közel múlt, Olyan országokban gyilkoltak amihez semmi közük nem volt! Irak! Nem volt atomfegyver. Mennyi ember halála szárad az USA lelkén? Líbia! Azóta sincs rend.
2022. febr. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/91 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert én nem mosdatok senkit, azért nem emlitem meg őket, mert én nem akarom őket mosdatni!Ezért nem emlitem őket!
2022. febr. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/91 anonim ***** válasza:
100%
Minden egyes alkalommal, amikor másra mutogatsz, amikor mást hozol fel példának, amikor próbálod másra terelni a felelőséget, ezt a barmot véded és igazolod a vérontást, amit most Ukrajnába csinál. Egy háborús bűnöst védesz!
2022. febr. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/91 anonim ***** válasza:
4%
#69 nem lett volna háború, ha Ukrajna és az USA tárgyaltak volna az oroszokkal. Amit megígértek azt sem tartották be. Az ukrán elnök azt hitte az USA majd megvédi. Nem így lett. Most megszívta.
2022. febr. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!