Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Moldova is kell Putyinnak?

Moldova is kell Putyinnak?

Figyelt kérdés

2022. febr. 26. 16:22
 1/4 Fsms ***** válasza:
91%
Szerintem nem, mivel eddig a NATO tagság volt a gond. A logika alapján szerintem a balti államok esélyesebbnek. Kicsik nincs ütőképes had erejük, NATO tagok.
2022. febr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
Nem kell neki ukrajnaban is csak a szakadar teruletek kellenek neki, vagyis nem kellenének, csak ameg ukran kezben lesz addig nem lesz ott beke.
2022. febr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

Moldova aggódik rajta, ha jól tudom szükségállapot lépett ott is érvénybe. Ugye ott is van egy szakadár állam, amit meg kell "védeni". (transnistria)


Valószínűleg nem mostanában tenné, de ha ukrajával sikerül előbb utóbb megtörténhet...

2022. febr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs ütőképes hadereje a Finneknek? Na azt megnézném, mit csinálnak az oroszok a finn erdőkben 2 millió katona ellen :)
2022. febr. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!