Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak én tartom képmutatónak...

Kokakólalájt kérdése:

Csak én tartom képmutatónak ezt a nagy Amerika ellenességet ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Egyre többen írják itt, hogy Amerika elbukik, Amerika és az egész nyugat megsemmisül. Putyin most aztán kicsinálja mindet. Sőt, egyesek azt vízionálják, hogy majd Orbán, és Putyin együtt fogják leigázni a nyugatot. Már maga a gondolat is WTF kategória, de ebbe bele se menjünk.

Na most a probléma csak az, hogy ugyanezek az emberek nyálcsorgatva rohannak a moziba, ha kijön az új Hollywoodi film. Két pofára zabálják a mekis, meg a KFC-s kajákat. Hordják a Nike meg a hasonszőrű márkás cuccokat. Az iphonal telefonálnak, és minden nap a facebookot nyomkodják. Honnan is származnak ezek a dolgok? Hát csak nem Amerikából. Sőt, a világsztárok zenéi amiket naponta hallgatnak azoknak is minimum 80%-a Amerikából származik. Ezek után kicsit visszatetsző, hogy lehordják minden szemétnek a nyugatot, meg a bukásukat követelik, miközben a termékeik nélkül életük nem lenne kb.



2022. febr. 24. 23:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

"Sőt, egyesek azt vízionálják, hogy majd Orbán, és Putyin együtt fogják leigázni a nyugatot."


Dehogy vízionálják ezt. Pár szerencsétlen fotelharcos vergődik itt csak. Kihasználják a 15 perc hírnevet.

2022. febr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Ez a gyakoris szubvalóság. Nincs ilyen réteg amiről beszélsz. Csak itt az oldalon van valami jelentősége a kérdésednek.
2022. febr. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Ez a néphülyítő propaganda hatása + az ottani életszínvonal irigylése. Nézd meg hány van itt az oldalon is, akik szerint azért is Biden a hibás hogy Putyin ma megtámadta Ukrajnát. Erről ennyit.
2022. febr. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%

Mindegyik nagyhatalom ugyanakkora gazember de jelenleg az USA lehet a legnagyobb gazember köztük a hatalmánál fogva.



Ennyi van

2022. febr. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

Ahogy az egyes írja, ez nagyon max 5-10 kretén itt az oldalon, de lehet, hogy annyi se. Lehet, hogy 3 ember másik 2 nickkel. Plusz marha sok idejük van egész nap válaszolgatni, lüke kérdéseket feltenni. Ezért tűnik soknak.


Kb. olyan mintha szembe állítanál 50 embert aki csak suttoghat, 3 olyannal aki viszont üvölthet. A 3 üvöltő sokkal hangosabb lesz és félelmetesebb, emlékezetesebb, mint az 50 suttogó.

2022. febr. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Várj egy picit nálad komoly képzavar van. Amerika, az amerikai termékek/emberek nem egyenlő az amerikai elittel akik kavarják a sz@rt. Mint pl. orbán és a sleppje nem egyenlő a magyar emberekkel.
2022. febr. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%

"Egyre többen írják itt, hogy Amerika elbukik, Amerika és az egész nyugat megsemmisül. "


Nézd meg az USA ban Biden kit nevezett ki a Nukleáris Hivatal élére. Keress rá Sam Brintonra. (a mindennapi szokásaira inkább ne ha kedves neked az agyad)

2022. febr. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
15%

Nekem Amerikával nincs bajom, szeretem hogy különféle rasszok lakják, fegyvere lehet annak akit érdekel, ott teljesen más kamaszként, fiatal huszonévesként felnőni, és létezni mint nekünk mondjuk.


Viszont a nyugatot utálom mint a szart, egyebet sem tudnak most csak szankcionálni, még én is kinevetem őket, hát akkor az oroszok.

Eddig a britek küldtek fegyvereket ukrajnába, ezt becsülöm is tőlük, mondjuk bolond nép az is, aki dolgozott kint tudja milyenek.

A svábok meg kussolnak, legalább most vissza esik kicsit az a gondtalan gazdaságuk, így is annyi pénzük van mint a szemét.

2022. febr. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
16%
Ezen az oldalon pont hogy amerika, meg úgy összességében a nyugat seggének a nyalása a szokás leginkább.
2022. febr. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Jeffrey Spender ***** válasza:
25%
A popkultúra és a politika mióta egyenlő, kérdező ?
2022. febr. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!