Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az LMBTQ forradalom következté...

Az LMBTQ forradalom következtében a Homo Sapiens átalakulhat kevert(egyneművé)?

Figyelt kérdés
2022. febr. 21. 09:09
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

#27


Pontosabban arról szól, hogy nem találtak ilyet.

Mióta vagy három éve megjelent, a homofóbok egyfolytában ezt lobogtatják. Olyan ez nekik mint egy biblia.

2022. márc. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Az a baj ezzel, hogy az egész csak duma.

Nézzük meg logikusan.

Azt állítjátok, hogy mindenkiben megvan a homoszexualitás csírája, vagy vektora, vagy nevezzük ezt bárminek.

Csakhogy a legtöbb emberben ez mégsem okoz homoszexualitást, valaminek ki kell hoznia ezt, aktivizálni a vektort, vagy mit tudom én mit.

Ezzel az a bizonyos csíra, vagy vektor, vagy a csuda tudja mi, amire hivatkoznak, már el is vesztette a jelentőségét, az teljesen átkerül arra a valamire, ami aktivizál, meg kihozza a tulajdonságot, ez többnyire egy élmény a szexuális fejlődés korai szakaszában és máris ott vagyunk, hogy az egész egy tanult, egy kulturális viselkedés és túró köze sincs a genetikához, ami kőkemény szabályokon érvényesül.

De egyébként elég meglepetten tapasztalom, hogy egyáltalán belekerültem ebbe a vitába, mert engem cseppet sem érdekel ez az egész, felőlem hiheted ezt, vannak egyéb hitek is, hogy szűzlány képes gyermeket szülni, meg abba a bizonyos mennybe menni, meg hasonlók, a francot érdekel engem, hogy ki milyen ökörséget beszél be magának, így le is kopok, kiszáltam, higgy amit akarsz.

2022. márc. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

32-es, ez csak egy elmélet volt, amivel azt akartam igazolni, hogy a genetika sokkal bonyolultabb, mint amilyennek te azt gondolod.

Te tényként jelented ki, hogy a kiváltó ok ebben (eleve egy elméletről van szó) az egy élmény. Miért? Tudod ezt bizonyítani? Miért nem egy másik genetikai tényező, vagy magzatkori hormon-, esetleg kémiai hatások?

Én nem nevezném feltétlen tanultnak azt, amit egy, az egyén akaratától független esemény vált ki, még akkor sem, ha tudományos nézőpontból annak tekinthető. Fölösleges ezt kiemelni belőle.

Nem kényszerítettelek a vitára, nyugodtan itt hagyhatod. Azt viszont megjegyezném, hogy az is pont ugyanolyan hit, amiben te hiszel, mint az, amiben én, vagy amiben akárki más.

2022. márc. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!