Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Svédország tényleg "elveszett"...

Svédország tényleg "elveszett" és gyakorlatilag a muszlimok diktálnak már ott?

Figyelt kérdés
Ez igaz,vagy csak a fideszes migráncsozáspolitika által gyártott bulvár? Elsősorban olyanok válaszát várom,akik ott élnek,de bárki aki érdemben hozzá tud szólni.

2022. febr. 15. 15:02
1 2
 11/13 MDaniel98 ***** válasza:
72%
Azért én ennyire nem látom sötéten a helyzetet, de az lehet, hogy nem az övék volt a legértelmesebb bevándorláspolitika mostanában.
2022. febr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
69%
Ugyanaz a helyzet mint Angliában, vidéken teljesen élhető, de Malmö olyan mint London, ingyen sem laknék ott.
2022. febr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én itt lakom Stockholmba, de ilyenről még nem hallottam, hogy Svédország “elveszett” :DD Minden nagyvárosnak vannak gáz részei, sőt Európába minden 200K+ városba vannak muszlimok, nem lehet kikerülni őket és nem is értem miért kéne. Van pár muszlim barátom, nagyon rendes emberek, semmivel sem különbek, mint bármelyik európai ember. Aki rasszista vagy nem bírja a sokszínűséget költözzön falura. Amit pedig otthon beállítanak Svédországról az kész röhej, jártam már a híres no-go zónába (Rinkeby, Tensta) semmi probléma nem volt. Éjjel pedig minden városnak vannak kockázatos zónái, de megsúgom Stockholmnak közel sem annyira gázosak, mint Párizsnak vagy Londonnak. Mondom ezt egy 20 éves fehér lányként.
2022. febr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!