Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Valóban van esélye polgárhábor...

Valóban van esélye polgárháborúnak az USA-ban?

Figyelt kérdés
[link]

2021. dec. 21. 18:01
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
24 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Egész nyugat-európában ez lesz
2021. dec. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak nem.
2021. dec. 21. 18:06
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Már volt egy, simán lehet egy második is.
2021. dec. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
Ó, dehogynem. Ekkora iszlamizációt nem bír el európa sem. Az a baj, hogy a rendvédelmi szervek nem bírnak a dzsungelharca szakosodott arabokkal. Elbújnak egy panelházban, a katona nem ismeri a helyi környezetet és leüti a migráns elveszi a fegyverét és akkor már gépfegyverük is lesz. Erre mit lépsz?
2021. dec. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt innen Európából, úgy hogy egy Atlanti-óceán (8000km) választ el minket nehéz eldönteni. Aki ott él bizonyosan jobban tud a kérdésre válaszolni, de én úgy vagyok vele, hogy a tömeg szava számít. Az, hogy egy ember mit mond az csak az ő magánvéleménye. Nyilván, ha sokan mondják el a magánvéleményüket az a késöbbiekben is az marad, de sokkal valóságosabb képet kapunk a valódi helyzetről, ha nagy tömeget kérdezünk meg. Ezt a "taktikát", hogy egy valaki véleményére alapoznak és az egy fajta etalonként vonultatják fel nem ritka Magyarországon sem.
2021. dec. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha továbbra is ennyire megosztott lesz politikailag a társadalom a nagyobb médiaóriások pedig csak folytatják a szánalmas közvetítései formáikat értelmes deeszkaláció és írások hiányában akkor nagy az esély rá.
2021. dec. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

#4


Dzsungelharcra szakosodott arabok...🤣🤣🤣🤣🤣


Bocs, de magam elé képzeltem

2021. dec. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
7 a tálibok is pl . A szír/afgán fővűros elfoglalásánál is azért vernyákoltak az amcsik, hogy a városi harcban sokan halnának meg mert a dzsungelharcra szakosofott arabok bizony keresztbehúzzák a nyílt terep harcmodorát
2021. dec. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#1 az USA nem Nyugat-Europa. Ennyire még egy Amerikai sem rossz földrajzból.
2021. dec. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"#1 az USA nem Nyugat-Europa. Ennyire még egy Amerikai sem rossz földrajzból."


Az utóbbi állításra én nem mernék fogadni

2021. dec. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!