Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Olvasta valaki a CDC tavaly...

Olvasta valaki a CDC tavaly nyári jelentését, miszerint náluk még nem találtak korona vírust?

Figyelt kérdés
2021. dec. 17. 14:52
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
7 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
Az nem lehet. Lehet félre írták.
2021. dec. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A jelentésben leírták, hogy ők még nem isolálták. Na most, ezzel párhuzamban felkapott lett a jelentés, és jöttek a magyarázkodó cikkek, hogy a CDC-nél nem azt magyarázták, hogy nincs vírus. Eddig oké, csak akkor felmerül a kérdés, hogy miért nem izolált eddig még korona vírust a világ első számú járványügyi központja.


Érdekes kérdés, nem igaz!?

2021. dec. 17. 14:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Át tudod küldeni a jelentést? Előre is nagyon köszönöm!
2021. dec. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehogy tudja, ha lényeges lenne a CDC jelentése akkor már ott lenne a link a kérdésben... :D
2021. dec. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az utóbbi 10 éves kutatásomban vagy 100 terrabitenyi adatot menthettem volna le. Nem tettem. Ma 30 éves vagyok. Az egyetlen ok, amiért nem mentettem, az az volt, hogy az infókat csak magamnak akartam. Leszartam, mi van a másikkal. Hogy mit tud, és mit nem. A jelentés nyilvános. BÁRKI hozzá férhet. Még Jeff Berwick i bevágta a saját videójába. CSAK ennyire van titkolva: semennyire.


Ha lesz ingerenciám, megkeresem a linket.

2021. dec. 17. 17:04
 6/7 A kérdező kommentje:
Félelmetes látni amúgy, hogy ti itt mennyire keveset tudtok a világról. :(
2021. dec. 17. 23:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor mi lenne ha felnyitnád a pici szemeinket és kigugliznád azt a tavalyi jelentést. Nyilvános tehát a google vagy bármelyik másik kereső első kattintásra megtalálja :)


Mi még mindig nem tudjuk melyik CDC jelentéssel szeretnéd reprezentálni a mondanivalódat, így a félreértések elkerülése végett ezt rád hagynánk.

2021. dec. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!