Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szólsz ahhoz, hogy az...

Mit szólsz ahhoz, hogy az Eurovíziós dalfesztiválon lecigányoztak minket, magyarokat az angolok?

Figyelt kérdés

Bővebb infó, akit érdekel:


[link]


2010. szept. 4. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

ohh most mit csodálkozol, nekem külföldi út során többször előfordult h megmondtam, h hungary aztán rögtön ledzsipsziztek.

de a dc-s whisky-s doku film is mivel kezdődik??

budapest híres a x-ről meg az yról meg a cigányzenéről.

mondom ez az, megnézi a hülye amcsi a filmet és rögtön felvázolja magában h akkor itt cigányok vannak, bár 15 éven belül javarészt tényleg azok lesznek.

2010. szept. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

Az angolok mindigis parasztok voltak. Nem kell velük foglalkozni.

Németek, olaszok szeretnek minket. Ez a lényeg.:D:D

2010. szept. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Hát ha egy echte fehérre azt mondják gipsy, ki is nyalhatják a hátsómat, mert ez csak rosszindulatúság.

Mellesleg legnagyobb őszinteséggel mondom, hogy leszarom, hogy az angolok mit hisznek rólunk...Meg még sok más országot is....igazából mindenkit.

Aki arra nem veszi a fáradtságot, hogy tájékozódjon, úgyis mondhatsz neki akármit.

Amúgy meg se jobb, se rosszabb nem lesz nekem, hogy más nemzet mit gondol rólunk...

2010. szept. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha Viktoron múlik és tovább támogatja azokat a kezdeményezéseket, amiket a kisebbség léhűtő része jól meg is lovagol, akkor nem tévedtek túl sokat...
2010. szept. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9%
Ez már volt vagy 4-5 éve... Uncsi. Vagy kell a muníció és a hangulat az önk.i választásokhoz?
2010. szept. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon ütős ez a levél :D
2010. szept. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hallatlan... De sajnos egyre inkább igazuk van.
2010. szept. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%

Nem lepődtem meg rajta.

Nyugaton minket magyarokat ( és a többi kelet-európai nép) ugyanúgy "cigány"nak tartanak, lenéznek,mint itt mi a cigányokat.Szóval, érted na.Nem kell vele foglalkozni és kész.Nekünk amúgy is sokkal szebbek a lányaink xD

2010. szept. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%

"Aki arra nem veszi a fáradtságot, hogy tájékozódjon, úgyis mondhatsz neki akármit.

Amúgy meg se jobb, se rosszabb nem lesz nekem, hogy más nemzet mit gondol rólunk..."

ott a pont és asszem ez így túl is van tárgyalva!

2010. szept. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Böse válasza:
41%
Az angolok valószínűleg a legselejtebb nép a földön(selejt autókat gyártanak, szar a mértékegységrendszerük, rondák stb., hosszú a lista), amit arroganciával próbálnak leplezni, mindenesetre ezt a Terry Wogant vagy kit jól szájon vágnám.
2010. szept. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!