Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A hollandok fejében miért...

A hollandok fejében miért állandóan az LMBT jár?

Figyelt kérdés

A redditen az r/europe témában amikor Magyarországról vagy Lengyelországról van szó, előbb-utóbb felbukkan egy holland zászlót hozzászóló a melegekről papolni, még akkor is ha teljesen másról volt szó.


Pár napja is amikor arról volt belinkelve egy cikk, hogy Lengyelországba megy menekültként a belarusz sportolónő akit üldöznek Lukasenkóék, jött egy hollandus és az volt a reakciója, hogy miért olyan országba menekül ahol nincs melegházasság.



2021. aug. 4. 14:24
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Olyan holland is van, aki vérben forgó szemmel követeli Magyarország és Lengyelország kirúgását az EU-ból, megint az LMBT miatt.
2021. aug. 4. 14:27
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
Sokat füveznek
2021. aug. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
Elszivtak az agyukat.
2021. aug. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
49%
Köcsög neoliberális nemzet lett Hollandia ( is).
2021. aug. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%

6 hónapig jártam egyetemre és éltem hollandiában.


Soha nem került elő ez a téma, soha nem találkoztam vele. Pedig az egyetem + kolesz főleg olyan környezet lenne ahol ezek előkerülnének, de mégsem.


Hollandok normálisan élik az életüket, ahol a köztudatban az LMBTQ emberek és preferenciáik többnyire normálisnak tekintettek. Így eltudom képzelni, hogy ha pl.: csak 1000km-re valaki számukra felfoghatatlan törvényt alkot, akkor kicsit kiakadnak, de alapjáraton ez nem téma náluk a mindennapi beszélgetésekben.


Itt arról van inkább szó, hogy ami ott teljesen normális és elfogadott itthon csak eltürt.


Ha hozzád közeli országban egy olyan dolog betiltanának vagy negatívan megkülönböztetnének valamiért ami számodra teljesen normális akkor te is kicsit kiakadnál és értetlenűl állnál.

2021. aug. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Meg persze online trollok minden országban léteznek, de ők nem reprezentálják az egész országot.
2021. aug. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Hát, nemtom, akiket én ismerek, azoknak a fejében Max Verstappen jár. Hajrá, Super Max :)
2021. aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%
A hollandok fejében az a sok milliárd euró jár amit a Belgrád-Budapest vasútvonallal fognak elveszteni, mint hogy jelenleg azt a vámot ők kasszírozzák be Európa nevében.
2021. aug. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Fsms ***** válasza:
97%

2,5 évet dolgoztam hollandokkal. Abszolút nem érdekli őket ez a téma. Az egyik srác búvárkodott neki más témája nem is volt. A másik egy porchét épített újjá , ő arról beszélt, etc.

Egy másik a srác az első világháborút kutatta.

Amit írsz az nem igaz.

2021. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem ez jár a fejükben. Azt nem értik, hogy egy tőlük nem is olyan messze elhelyezkedő ország miért masírozik önszántából és tapsikolva a gondolkodásmódbeli középkorba.
2021. aug. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!