Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek a covid...

Mi a véleményetek a covid lottó nyereményjátékról amit a szlovák állam szervez?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy hetente 855 ezer eurónyi összeget sorsol ki az állam azok közül, akik be vannak oltva és regisztrálnak a játékra.(persze állami kasszából) A sorsolás az Szlovák nemzeti televízió egyes csatornáján történik. Ti mit gondoltok erről? Támogatjátok vagy nem?

[link]


2021. aug. 3. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
szánalmas
2021. aug. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Gusztustalannak tartom.
2021. aug. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Támogatom, mert itt élek és be vagyok oltva.
2021. aug. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Szégyen.
2021. aug. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Jó ötlet! Még azt se lehet rá mondani, hogy kényszerítés.
2021. aug. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az majd szeptembertől jön...
2021. aug. 3. 21:18
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
ha azt a pénzt inkább az egészségügyre fordítanák
2021. aug. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

az új szót ne nagyon használd forrásnak. Rettentő mocskos média. Múlt csütörtökön volt egy tüntetés pozsonyban amin magam is részt vettem, pont az ilyen őrültségek miatt volt. Egy jó tízezren összegyűltünk ha nem többen, a belváros forgalmát teljesen leblokkoltuk. De atrocitások nem voltak a tüntetők részéről, a rendőrség is közreműködött velünk.


Ez a mocskos újság meg kiírta hogy összegyűlt pár száz ember (a képen amit ők tettek közzé már csak azon is több ezer ember volt látható) és úgy adták le mintha autókat rongáltunk volna, megvertük volna a járókelőket stb. Valami idióta kecsuppal le spriccelt egy riportert ezek meg úgy írtak róla mintha össze verték volna (egyébként élő felvétel volt, a kecsupon kívül nem volt semmi).


De azt hogy volt egy hülye liba aki autóval behajtott a tömegbe elütve pár embert. arról egy mondatot nem írtak.

2021. aug. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jogos. Én veletek vagyok. Körkép, paraméter már röröltem. Már csak az új szót követem, de a leírtak alapjän azt se sokáig.
2021. aug. 3. 23:21
 10/10 anonim válasza:
Emberek ki itt oltáspárti és ki nem?
2021. aug. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!