Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Európa veszélyben van? Európa...

Európa veszélyben van? Európa miért alszik?

Figyelt kérdés

A civilizációs kényelem miatt Európa megvakult. Szellemi sötétség övezi. Miért? Hát pl. azért mert Európára sokaknak sajog a foga.


Így az európai nőkre is. Azt vettem észre, hogy pl. Angliában sok déli, értsd: déli-kontinensi szeret rászállni, sőt, szándékosan a fehér férfi előtt ráállani a nőre. Aggresszívabb a hajlamuk.


Hosszútávon ez veszélyes lehet-e Európára? A kérdés hülye kérdés. Már most veszélyes a dolog Európára.

Azt vettem észre, hogy a déli-kontinensbeliek nem tisztelik az európai és az angol állampolgárokat. Azt a konvekzenciát, következtetést vontam le, hogy Európa elfoglalása már folyamatban van. Lassú, csendes folyamatról van szó. Az is látható, hogy jön majd egy pillanat, amely katasztrofális lesz Európának. És ez nem más, mint az, amire a megszállók készülnek. Mi az? Hát az, hogy amikor elegendő lesz a létszámuk Európában, akkor egyszerre fognak ránk támadni, és legyilkolni minket. Nincs nekik már életterük hazáikban. Európára fáj a foguk. Ezt fogják tenni. Már látom előre a tömeggyilkosságokat és erőszakolásokat. Ez fog történni Európában. Lassú, de biztos és hatékony terjeszkedésük folyamatos Európában.


Európa olyan hülye, mint a segg! Az emberi jogokat mi adtuk a világnak! Az emberi jogok burka alatt lettünk megszállva a déli-kontinensbeliek által! És a távol- vagy közel-keletiek által.



#Európa #Magyarország #fajgyűlölet #Európa-ellenesség #európaiak gyűlölése #európai egészség
2021. júl. 17. 23:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nekem a franciairszági aggasztó jelenségek bizonyítják azt, hogy már most nagy a baj. És a betelepülők leszármozottai veszélyesebbé és veszélyesebbé válnak.
2021. júl. 18. 14:58
 12/13 anonim ***** válasza:
55%
Nalam meg a kerdes maga bizonyitja hogy nagy a baj. Az agyadban.
2021. júl. 20. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Valóban? Az csak a jobbik eset lenne, ha nálam lenne a baj. De a politikai tények engemet támasztanak alá. Pl. a rengetes erőszakos cselekedet, a gyilkosságok, stb.
2021. júl. 20. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!