Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az angolok miért vették le az...

Az angolok miért vették le az ezüstérmes kitüntetést az EB díjkiosztón? Ez a fair play?

Figyelt kérdés
2021. júl. 13. 20:34
 1/8 A kérdező kommentje:

Nem csak a kupa; a britek a tipikus biztonságuk érdekében még fair-play, a viktoriánus emlékek közmondásos fair-játéka. Luis Enrique-től és Guardiolától tanulták a stílust.

A döntős érmektől azonnal megszabadulni, mintha büdösek lennének, hatalmas kegyetlenség gesztusa.

És akkor az angol rajongók, akik az olaszok verésével kivették a frusztrációjukat.

Ha egész Európa, beleértve a franciákat is, Olaszországot támogatta, a legláthatatlanabb emberek megkérdezik maguktól, hogy a focitól függetlenül miért.

Több, mint spagetti, álmok és meggyőződések egy olyan nemzetről, amely felettébb tartja magát, és lehetőség arra, hogy egy kicsit szebben mutassa magát.

2021. júl. 13. 20:35
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
minden 2. helyezett 90%-ban ezt csinálja. mármint fociban. csalódottak. ennyi.
2021. júl. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%

Mert az ezüst az már majdnem fehér,ők meg a szivárványost szeretik.


Azért valami csoki kitüntetés kaphattak volna,az legalább blm kompatibilis.

2021. júl. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt hitték az aranyat nyerik meg. A dán meccsen úgy fújtak a bírók. Ki tudta hogy a feketék kihagyják a 11-eseket?
2021. júl. 13. 20:50
 5/8 A kérdező kommentje:
2021. júl. 13. 20:55
 6/8 anonim ***** válasza:
15%

Ezust erem a 'VESZTESEK' elismertese!!! Azustermes az lesz, aki alul maradt a donto csataban. Ezusterem szegyen!!!

Bronzerem mar egy masik teszta ... a bronzermesek legalabb felkapaszkodtak valahogy a dobogora, tehat a bronzerem sokkal ertekesebb, mint az ezust ami a vesztesek szine.

2021. júl. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
Ja csak a vadhajtások :D :D már azt hittem komoly a kérdés
2021. júl. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egyéni sportot űzök ha a dobogóról van szó mindíg úgy voltam vele hogy vagy első vagy harmadik akartam lenni. Harmadik helyen elfogadod hogy voltak nálad jobbak. Második sose valahogy az mindíg fájt mert ha már döntőben vagy és vesztesz és ott motoszkál a fejed sarkában hogy ha egy picit ezt meg azt máshogy csináltad volna
2021. júl. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!