Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Élnétek Izlandon vagy nem és...

Élnétek Izlandon vagy nem és miért? Mit gondoltok az országról?

Figyelt kérdés

2021. júl. 10. 09:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem élnék.

Izland csak azoknak való, akiknek egyrészt nincs problémájuk a non-stop hideg és xar idővel, másrészt nem hiányzik nekik a nagyobb nyüzsgés. Reykjavikban is kb annyian laknak, mint Győrben.

Nekem egy idő után rettenetesen unalmas lenne. Erre rájön még az is, hogy Izland nagyon drága.

2021. júl. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én simán.

Utálom a meleget, egy földi paradicsom minden olyan ország, ahol nyáron sincs meleg.

Emellett, az esőt, szelet, borongós időjárást is kedvelem, Izland pedig pont ilyen. Mondhatnám úgy is, hogy nem igénylem igazán a napfényt.


A népsűrűség, települések mérete is pont nekem való, legalábbis Reykjavikon kívül.


Ezen kívül ami nagyon tetszik ott, az az Izlandi emberek hozzáállása a világhoz, és mindenhez. Pl hiába nem vagy valami nagy írótehetsegég, biztos lesz valaki, aki felkarolja az ötleted és kiadja a könyved. Állítólag Izlandon a legnagyobb az aránya a lakosságban azoknak, akik írtak már könyvet, zenét, festettek stb.


Jó, nyilván drága ország, de ha ott dolgozol, ottani fizetést is kapsz.

2021. júl. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Egy évet vagy annyit míg megnem unom, mert gyönyörű ország, tiszta, igazi skandináv főváros, de hosszútávon szerintem

unalmas is lehet és kibírhatatlan az állandó “szaridő” és napfényhiány.

2021. aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!