Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek ki volt a jobb...

Sulek Péter kérdése:

Szerintetek ki volt a jobb elnök ?

Figyelt kérdés
2021. márc. 25. 07:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Donald Trump támogatottsága a fehérek körében esett le drasztikusan (holott ők a szavazó tábora gerince), a latinó és az afro-amerikai közösség körében pedig nőtt a támogatottsága, több latinó és afro-amerikai szavazott rá most mint az előző választáson. Ezek után nekem ne mondja senki, hogy Trump rasszista.

Azt is hiába mondjátok, hogy Donald Trump egy idióta vagy hogy ostoba, mert nem az. Ha ostoba lenne, nem tudta volna ennyire felkorbácsolni szinte már polgárháborús helyzetre az állapotot Amerikában, Trump pontosan tudta meddig mehet el és el is ment addig, pontosan tudta, hogy mivel tudja triggerelni a baloldalt és pontosan tudta mikor hogy for reagálni a baloldal, és akárhányszor fröcsögött a baloldaliak szája amiatt amit Trump mondott vagy tett pontosan azt tették amit Trump akart hogy tegyek, majd rájuk mutatott, hogy tessék, látják?, én megmondtam, hogy ilyenek ezek.

Trump nem tudta volna egymaga megteremteni a szinte már polgárháborús állapotot Amerikában, kellett hozzá a baloldal is, és a baloldal ugrott is minden csontra amit Trump dobott.

2021. márc. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!