Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nehéz az élet a magyaroknak...

Nehéz az élet a magyaroknak Kárpátalján?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy igen. Tudnátok cikkeket linkelni a legextrémebb attrocitásokról az elmúlt években? Vagy olyan dolgokat, mint az a videó, ahol egy ukrán fasiszta maszkban fenyegeti a magyarokat, hogy tudják hova járnak a gyerekeik iskolába? Angolul kb amúgy semmit nem találok erről a témáról sajnos pedig jó lenne ha nemzetközi visszhangja is lenne ezeknek a dolgoknak
2021. febr. 3. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Nemzetközi visszhangja azért nincs, mert a csöves Ukrajnán belül nem élnek kirívóan rosszul. :D
2021. febr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Angol nyelvű cikkeket azért nem találsz mert Kárpátalja az amúgy is full tróger csöves Ukrajna legeldugottabb és legfélreesőbb megyéje így Magyarországon és Ukrajnán kívül senkit nem érdekel.
2021. febr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
#2 vagyok. Amúgy igen, rossz ott az élet de ez az ultranacionalista soviniszta régeg egy parányi kisebbség, a többség amúgy megvan a magyarokkal legalábbis Kárpátalján, a Kárpátokon túl lehet h nem szeretnék minket.
2021. febr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Érdekes, George Floyd miatt az egész világ tüntetett, még Budapest is. Amikor felgyújtják a vereckei hágón az emlékművet, vagy azzal fenyegetik a magyarokat, hogy kiírtják őket ha nem adnak fel az autonómiai próbálkozásaikkal, akkor ezeknek hogy nincs visszhangja?
2021. febr. 3. 21:23
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Nyugaton ebbe van a társadalom belebuzulva. Nálunk meg a belpesti "értelmiség".


Kelet-Európában ezzel szemben teljesen megszokott az ilyesmi.

2021. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Talán mert hazugságokat állítasz, azért nincs nemzetközi visszhangja
2021. febr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hallottam arrol,hogy pl..az USA egy szót is szólt volna.
2021. febr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Egy kollégám kárpátaljai magyar. Sose mondott olyat, hogy nacionalisták atrocitásának lenne kitéve. A hétköznapi életben az átlagemberrel ilyenek nem történnek.

A gazdasági nehézségekről beszél, ill. a mindent uraló korrupcióról.

2021. febr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hatos, mégis melyik volt hazugság :)?
2021. febr. 3. 21:51
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
A legtöbben élik a mindennapjaikat bármi gond nélkül.
2021. febr. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!