Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy lehet, hogy élhet egy...

Hogy lehet, hogy élhet egy fasiszta diktátor vérvonala?

Figyelt kérdés

[link]


Ez után meglepődtem, azt gondolná normális ember, hogy családjával együtt véget vetettek a rémuralomnak akkor. Úgy tudtam, hogy eddig csak Hortkhynak van egy dédunokája, de muszlim és nem érdekli az egész, mivel muszlim.


Azt tudom, hogy Hitlernek valami rokona él még de csak azért mert megígérte nem lesz gyereke. Hogyhogy még focikázhat is a diktátor unokája? Minden közéleti tevékenységtől el kellene tiltani és nem szabadna, hogy tovább menjen a vérvonal.


2021. febr. 3. 10:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Normális ember nem a felmenői tetteinek alapján ítél meg egy embert.
2021. febr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

"Azt tudom, hogy Hitlernek valami rokona él még de csak azért mert megígérte nem lesz gyereke."


Nem azért él mert megígérte, hogy nem lesz gyereke, hanem azért, mert szép hosszú életet szabott neki a sors. Hogy nem lett gyereke, az az ő döntés volt, senki nem kényszerítette.

2021. febr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen beteges gondolkodásod van, kérdező? Pontosan ugyanaz a fasizmus, ha származás alapján a diktátorok gyerekeit vered agyon, mintha a zsidókkal tetted volna ugyanezt.
2021. febr. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ez a gondolkodás ami miatt ismét ártatlan emberek milliói fognak meghalni ha valami fehér ismét úgy gondolja, hogy követi felmenője múltját. Ezzel teret engedtek annak, hogy pl. egy kis büdös náci féreg meglássa a lehetőséget és csoportosan tegyék azt amit ezek tettek. Mindörökké le kellett volna számolni a kirekesztéssel és a nácizmussal, ehelyett megágyaztak nekik, "jegelték".
2021. febr. 3. 11:32
 5/15 A kérdező kommentje:
És a fasizmus nem származás!!!! Amit #3 ír ezert nem is komolyan vehető.
2021. febr. 3. 11:33
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a zsidóság sem származás, hanem vallás, ezért ugyanúgy agyonverhetőek a leszármazottjaik.


Na, ez pontosan az a fasizmus, amiről beszélsz.

2021. febr. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem hagyjuk a kérdezőt, mert vagy troll, vagy valami nagyon elvadult antifa 😃
2021. febr. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Itt mindenkire azt mondják, hogy troll aki nem dogmák alapján válaszol. Nem baj, majd rájöttök, és akkor amikor sírtok, hogy megtörtént ami 80 évvel ezelött akkor majd eszetekbe jut ez a kérdés , de akkor már késő!
2021. febr. 3. 11:40
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem jön már vissza a 80 évvel ezelőtti dolog, mert az olyan fasisztákat, mint amilyen te vagy, rendre kiröhögjük.
2021. febr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Na én érteni vélem a gondolatmenetedet, csak még kiegészitéseket szeretnék kérni töled. Nem csak fasiszta diktátorok leszármazottjai élnek, hanem nagyon régi (ÉS RENGETEG EMBERISÉG ELLENES BÜNÖKET CSELEKMÉNYEKET ELKÖVETÖ!!!) uralkodoházak leszármazottjai, gyilkosok, tömeggyilkosok, rablok, stb. leszármazottjai. Oszd meg velünk gondolataidat, hogy velük mit kellene tenni és hogyan? A felmenö ágon hány ösig kellene "vizsgálni" a bünöket? Remélem tisztességesen válaszolsz!!!
2021. febr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!