Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mennyire élhető ország Montene...

Mennyire élhető ország Montenegró?

Figyelt kérdés

#Feketehegy #Montenegtó
2020. dec. 15. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Vélemények pro/kontra: [link]
2020. dec. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
Egészen az. Az EU tagság ért kűzdenek, a legjobb esélyekkel a térségben. Lassan nálunk élhetőbbé válik.
2020. dec. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
Hát élhetőbb mint orbánisztán az biztos
2020. dec. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Na, ide is megérkeztek az Orbán-fóbiások, akik nyilván alig tudnak túlélni ebben a borzalmas országban :)))
2020. dec. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én tavaly voltam,nagyon szép,élhető ország.Nagyon kedvesek az emberek,szerintem sokkal kedvesebbek,mint a horvátok.Nagyon jó a konyhájuk,

Euroval kell fizetni,olcsóbbak az árak,mint Horvátországban.Kizárólag az angolt értik,de nagyon jól el lehet boldogulni az orosszal,azt teljesen értik. Németet nem értik.A strandok homokosak,és melgebb az időjárás is,de vannak kicsit szemetesebb strandok is dél felé.Vigyázni kell a rendőrökkel,mert néha nagyobb ellenőrzések vannak,a sebességet is többször mérték,mint a horvátok.Összegezve klassz hely.

2020. dec. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!