Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez is csak sorosozás, vagy...

Ez is csak sorosozás, vagy ezt valóban csinálja? Amit most látok az tényleg van?

Figyelt kérdés
[link]
2020. nov. 19. 15:47
A kérdező szavazást indított:
Csak sorosozás
Tényleg van
Tényleg nincs
14 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Csak Sorosozás, de igaz, amit ír.
2020. nov. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Igen, orbán valóban ezt csinálja.

Nem Soros mondta el először és nem is utoljára.

Mi a kérdés ?

2020. nov. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Soros elmondta, amit mindenki tud amúgy is.
2020. nov. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát nem egészen csak elmondja...


De állítólag Soros csak egy szegény öregember aki nem csinál semmit mégis mindent ráfognak....

2020. nov. 19. 19:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem hogy miért pont ő szólal fel az európai politikában. Szerintem nem éppen a legjobb választás egy olyan ember véleményét hirdetni akinek a múltja erősen megkérdőjelezhető.


Na meg ezt a kettős mércét sem értem. Szlovákiában totális diktatúra van jelenleg. Embereket külömböztetnek meg, megfenyegetnek állami szintű nyílt fenyegetések stb zajlik, az belefér a jogállamiságba?

2020. nov. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha még csak blogolna, az nem lenne baj. De privát találkozókra jár az EU vezetőivel, és globális szinten támogat olyan kamucivil szervezeket, alapítványokat, amelyek az ő ideológiai-politikai álláspontját képviselik. Ez által befolyást tud kifejteni egy-egy ország közvéleményére, politikau hangulatára, vagy a közbeszédet tematizáló témák összetételére. Ez egyértelműen antidemokratikus.
2020. nov. 20. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5


Megvette a brüsszeli vezetőket kilóra

2020. nov. 20. 08:46
 8/8 anonim ***** válasza:

Soros olyan gazdag, hogy az összes EU vezetőt képes volt megvesztegetni, megvenni, lefizetni. Csak a magyar és a lengyel miniszterelnök volt annyira tisztességes és becsületes hogy nem hagyta magát.

Bármit is szívtál ütős anyag lehet.

2020. nov. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!