Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy lehet hogy szombaton a...

Hogy lehet hogy szombaton a lipcsei covid demo a rádió szerint már kora délután feloszlott, meg az újságok szerint is, de mire este 6-kor hazaértem, még mindig Friss magán videókat osztottak a fb-on a tömegről ami állítólag feloszlott?

Figyelt kérdés
Persze a youtube szorgosan törölgette ezeket a tartalmakat. Ez lenne a híres nyugat európai füghetlen média?

2020. nov. 9. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Egyre több ilyet fogsz látni. És hamarosan a fbook is elkezd majd cenzúrázni. Azt javaslom, csak annak higgy amit látsz és ahol ott vagy.
2020. nov. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%

Független=libsi


Amikor valaki olyasmit mond hogy független sajtó stb,az azt jelenti hogy liberális érdekeket képvisel.

2020. nov. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

Szia voltam berliben azon a párszázas tüntetésen, amit a média úgy mutatott be.

Esti híradókban a szélső utcákból mutattak pár csellengő embert, ezt mutatván be a tüntetésnek.

Valóságban az Alexanderplatz annyira tele volt hogy az összes környező utcába áramlott a tömeg, mert nem fért már el a téren.

Rendőrök az elején megkapták az utászt, mindenki vissza mert ha elszabadulnak az indulatok legyalulnak mindenkit.

Pár drón volt felküldve, ezeknek a vágott képeit játszotta be a média, mikor vonult a tömeg morajlott minden.Ezt átélni lehetett csak tv nem adta vissza.

Persze a fészbók meg a többi libernyák oldal szorgosan törölgetett minden videót, de azóta kikerült már sok privát videó más videó megosztókra vagy más közösségi oldalakra.

2020. nov. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
#2, ők független-objektívnek nevezik magukat, vagyis libsik.
2020. nov. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kb egymillió embert mondtak de csak óvatos becslések alapján.
2020. nov. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Az a baj gyerekek, hogy én ezt tudtam. Innen, úgy hogy Berlin közelében sem voltam. Egyértelmű volt, hogy cenzúrázni fognak. A Jelenség kezd egyre durvábban elharapózni.
2020. nov. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%

Figyelni kell a szavakra:


Felelős(felelős állattartás,felelős maszkviselés,felelős viselkedés):a liberálisok parancsait követő,megvezetett.


Álhír:az igazság ami nem tetszik a liberálisoknak


Veszélyt jelent a közösségre:a liberális hatalomra,mélyállamra


Szélsőjobboldali rendbontók:emberek akik fognak egy nemzeti színű zászlót


És még lehetne sorolni a BIZONYOS sablon szavakat amik leleplezik a liberális hírközlést.

2020. nov. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!