Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi Donald Trump bukásának az...

Mi Donald Trump bukásának az oka? Miért haragudott meg rá a nép?

Figyelt kérdés
2020. nov. 8. 05:07
1 2
 11/12 sörpocak ***** válasza:
44%

"Nem is tudom kik akarták megfúrni a 4 év alatt folyamatosan. Nyilván nem fogja átölelni őket. "


Te politikai ellenfelekről beszélsz, míg Trump a saját kollégái ellen is képes volt fordulni, vagy a hadsereggel fenyegetőznie, ha nem kedve szerint alakultak a dolgok. Szerintem ez a videó is önmagáért beszél:

https://www.youtube.com/watch?v=z4RC4j2PWis&list=LL&index=1&..


De igazából még elég sok példát fel lehetne hozni, ami szerintem nagyon is témába illik. Mikor Texasban megpróbálták leszorítani Biden kampánycsapatát az útról? Majdhogynem azzal értékű, mikor idehaza kilyukasztották egy vendéglátós kocsijának a kerekeit (többet is úgy emlékszem) és Orbán csak gratulálni tudott a vandáloknak. Trump-nak sosem kellett a keblére ölelnie politikai ellenfeleit, de gyakran hozta azt a benyomást, hogy ő csak a saját szavazóinak az Elnöke, másoknak kevésbé..

2020. nov. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

Fogalmatok sincs miről beszéltek, atyaúristen... Egyik álhírt halmozzátok a másikra.

Az viszont egyértelmű hogy a választás éjszakája óta itt lebzseltek állandóan nagy arccal. Bármit mondanék nem hiszitek el, ez borítékolható :) És ami a legszebb még tétje sincs annak hogy melyikünk téved és melyikünk nem, mert nem vagyunk amerikaiak. Akkor miért kezditek újra és újra ezt a meddő vitát?

Talán számotokra mégis van valami tétje (anyagi tétje talán és/vagy remélitek hogy a Biden-győzelemből a magyar ellenzéknek is jut majd hátszél '22-re? :) Annak idején a jobbikosok csinálták ezt mindenhol a neten. Hány másik oldalon/fórumon vagytok még ott? :))

2020. nov. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!