Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Joe Biden tényleg demens?

Joe Biden tényleg demens?

Figyelt kérdés

2020. nov. 7. 11:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%
Szerinted? Már 70 és a halál között van.
2020. nov. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%

#1 Nem ettől függ. Apósom 87 éves és teljesen tiszta, most is reggeltől dolgozik a kertben, nincsen semmi gond sem az elméjével, sem a testével. Én meg alig vagyok 50 de nem vagyok képes hosszabb számokat megjegyezni.

Biden nem a kora miatt demens, hanem mert demens. Az lehetne 60 évesen is, ahogy lehetne teljesen ép és alkalmas elnöknek 80 évesen is.

2020. nov. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
59%

Nem. Ez is csak egy a megszámlálhatatlan szélsőjobbos összeesküvés elméletből. Joe Biden világ életében dadogott egy kicsit, és nyilván nem 25 éves. De nem demens, teljesen jól felfogja hogy mikor hol van, mi történik körülötte, stb. Egy TV-s vitában egyértelműen kiderül, ha demens valaki. Joe Bidenről csak annyi derült ki, hogy felmosta a padlót Trumppal. Szerinted valaki aki olyan súlyosan demens, hogy ránézésre meg lehet állapítani, meg tud nyerni egy vitát egy mester vitázóval szemben?


Annyi történt, hogy a szélsőjobbos troll csapat összevágott több ezer óra beszédből pár perces anyagokat, ahogy elfelejt szavakat, stb. Velem is előfordul, minden nap hogy nem jut eszembe egy szó, vagy elfelejtem mire akartam kilyukadni. Vele is. Nagy ügy.

2020. nov. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%

Szomorú, hogy ide jutott a "jobboldal". Koronavírus tagadók, globális felmelegedés tagadók, kreacionisták, pizzagate, Joe Biden csal, Joe Biden demens, Joe Biden pedofil, Obama titokban muszlim és nem is az USA-ban született, stb. Magyarországon meg a holokauszt-tagadók, sorosozás, brüsszelezés, stb.

A konzervativizmus nem találja a helyét a XXI. században, és egyre lejjebb csúszik, színvonal tekintetében. Szomorú lenne nézni, ha nem ilyen retardált bohócokat meg zsebdiktátorokat emelnének hatalomba.

2020. nov. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ennel gazabb ahogy a gyermeket tapogatja. Szinte kejesen nyulkalja oket nagyon zavarba ejto.
2020. nov. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%

Semmi arra utaló bizonyíték nincs, hogy demens. Persze, ez lett kiadva a kampányfeladatként, hogy ezzel kell támadni, de nem sikerült túl meggyőző videókat összeollózni.

Mielőtt elfogultsággal vádol bárki is, emlékezzen vissza, milyen sárdobálás ment 4 évvel ezelőtt a két oldal hívei közt a két akkori elnök jelölt egészségi állapotával kapcsolatban. Mind két oldal állította, hogy a másik jelöltje nem élné meg a ciklus végét, legalábbis képtelen lenne ellátni a feladatait. Még mind kettő él.

2020. nov. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
36%

Nem biztos hogy demenciás DE tuti van baj a fejével: [link]

[link]

[link]

2020. nov. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%
Annál cikibb Trumpnak, hogy még egy demens vénember is le tudta győzni.
2020. nov. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 hollófernyiges ***** válasza:
67%
Ha az origo meg 888 megírta, akkor biztosan úgy van.
2020. nov. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
34%
A telex meg 444 ír csak igazat,tudjuk...
2020. nov. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!