Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lehetne valami ennél is...

Lehetne valami ennél is rasszistább?

Figyelt kérdés

[link]


Alapból a "Christmas" szó inzultus a nem keresztényeknek, akikből 5,3 milliárd van a Földön (hahóóó!), nem kevés szám.

Aztán ez a "White" vezetéknév is...

Hogy lehetnek valakik ekkora barmok 2020-ban? White Christmas.. Akkor Green Jihad is legyen már légyszi..



2020. nov. 6. 10:53
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Úgy látom a gyakori a rasszisták gyüjtőhelye
2020. nov. 6. 13:29
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy neked mennyire nincs életed, az hihetetlen 😂😂😂
2020. nov. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nekem a hanuka, meg a théraváda sem inzultus, sőtt a halloween sem. Egy ünnep nem lehet inzultus, senkinek mem ártanak.


A jihad szent lelkületű háborút, hadviselést jelent nem?

Az azért inzultus.



Egyébként blacknek, yellownak purple-nek, meg mustarnak is hívhatnak tőlem akárkit. Az a rasszista, ha pár színt különös pejoratív bélyeggel látunk el, mint a white.

2020. nov. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem a haj szó irritál mivel nekem mind kihullot és ezért szomorú vagyok, kezdeményezzük a szó betiltását?
2020. nov. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
14es: Igen, légy szíves! Na végre valaki megérti. Sőt a hajasoknak el kellene takarni a hajukat, mivel az sérti a kopaszok lelkét. A nők hordhatnának kendőt, a férfiakat pedig kötelezhetnénk a kopasz hajviseletre.
2020. nov. 6. 18:30
 16/20 anonim ***** válasza:
75%
Aludj már kicsi troll, biztos fárasztó hogy a barlangodon kívül is van élet.
2020. nov. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
75%
Jólvan Trollocska, irány az ágy! :D
2020. nov. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
82%
Te tényleg ilyen hülye vagy vagy csak megjátszod?
2020. nov. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
60%
Fekete színt nem kéne betiltani, vagy rögtön a Fekete vezetéknevet?
2020. nov. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Bendegúz [Uránium] válasza:
100%
Mit érintenek minket a feketék europában? Menjél ki szépen amerikába és nézd meg hogy milyen gyorsan raszistáznak ott bármit is csinálsz, csak mert fehér vagy. Az hogy egy olyan családba születtél ahol kimossák az agyad és érzékenyítenek ahoz nem lehet mit hozzáfűzni. De az hogy megtámadsz egy színt meg egy ünnepet, gratulálok neked.
2020. nov. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!