Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy Szlovákia teljes lakosságát letesztelik?

Figyelt kérdés

2020. okt. 17. 14:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
21%
Tessék tenni feljelentést, ha erre bizonyítékai vannak.
2020. okt. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ma volt egy krva nagy tüntetés pozsonyban a kormány hülyeségei miatt
2020. okt. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, ahol gondolkodnak.
2020. okt. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
77%
Sok értelme van, ma letesztelik attól holnap még ugyanúgy elkaphatja.
2020. okt. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
56%

Azt gondolom, hogy k*rva nagy gáz!

Amerikában is le akarnak majd teszteltetni,

méghozzá ROCKEFELERÉK!


Na az kéne még, hogy az ő tesztjüket dugják az orromba!

2020. okt. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
81%

Én már alig várom az eredményt (nem azért, hogy pánikolhassak, csak érdeklődésből). Mondjuk annyira nem tájékozódtam, nem tudom például, hogy olyan tesztet végeznek-e, ami a korábban lezajlott fertőzést is kimutatja, vagy olyat, ami csak az éppen aktív fertőzöttséget, de mindkettő érdekes lehet. Azt sem tudom, kötelezővé tesztik-e a tesztet, vagy ösztönzik-e a lakosságot valamivel a részvételre. Akárhogy is lesz, azt remélem, hogy minimum töbszázezer teszteredmény születik majd.


És azért érdekel az eredmény, mert ugye szakértői feltételezések szerint Mo-on például a felderített eseteknél 10-20X több fertőződés történik valójában (és bizonyára máshol, így Szlovákiában is sok a rejtett fertőzött). Volt itthon egy széleskörű "felderítő" tesztelés tavasszal, akkor 10000 emberből 2-3 aktív fertőzöttet találtak, ugyanakkor hetvenvalahány olyat is, akinél már lezajlott a fertőzés, ami azt jelentette, hogy az addig hivatalosan felderített eseteknél 15X többen fertőződtek meg a vírus itthoni megjelenése óta. Sajnos úgy tűnik, ezt a felmérést most ősszel nem ismétlik meg, csak a találgatás megy, hogy hogyan alakult azóta az átfertőzöttség valójában.


Kíváncsi vagyok, mit hoz az eredmény a szlovákoknál, meglepően sok fertőzöttet találnak-e majd. Igaz, ott nem statisztikai módszerekkel lesznek összeválogatva az alanyok, de egy többszázezres minta talán így is elég reprezentatív.

2020. okt. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
0%
Most nézem, hogy az akár 50%-os pontatlanságú gyorsteszttel csinálják... Ez tényleg a szarnak egy pofon, de legalább sokba kerül és összterelik az embereket egy csordába, hogy remélhetőleg mindenki kapja el.
2020. okt. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!