Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » USA tényleg egyre élhetetleneb...

USA tényleg egyre élhetetlenebb?Minek köszönhető ez?

Figyelt kérdés
2020. szept. 7. 07:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Annak, hogy egyre több ott az ember. Lassan már olyan lesz mint Európa.
2020. szept. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

1

Európa nem egy ország

Svájc és Moldova között van egy kis különbség...

Amúgy minden kontinensen egyre több az ember

A jobb országokban a bevándorlás miatt,a csórókban meg a 10 gyerek kell mentalitás miatt

2020. szept. 7. 07:51
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
A liberálisok miatt. Azért mert engedik és mág támogatják is a szélsőnáci BLM mozgalmat. Mega többi genderhülyeség miatt
2020. szept. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
Sok a nigger
2020. szept. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Mert az ottani (és egyéb nyugati országbeli) Y és Z-generációsok fejét teletömték marxista ideológiával (mondom úgy hogy én kb. középen vagyok a politikai spektrumon), a konzervatívok meg ültek a babérjaikon Vietnam óta mert " 'Murica, f.ck yeah". Tudom most úgy tűnik mintha valami nagymagyar lennék de hidd el azok a sarlós-kalapácsos zászlók se a semmiből kerültek Portland-be.
2020. szept. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%
Nem állítottam hogy egy ország. Azt állítottam lassan olyan lesz.
2020. szept. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én ismerőseim a nagy élhetetlenség ellenére sem akarnak hazajönni.
2020. szept. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

Élhetetlennek azért nem nevezném, de azért jóval rosszabb a helyzet akkor, ha valakinek nem egy jól fizető állása van.

Az erős vadkapitalizmus meg a nyereseg kimaxolása miatt már több éve az a folyamat megy, hogy kivéreztetik a középosztályt és ehelyett lesz majd a "working pool", tehát azok az emberek (a lakosság többsége), akik annak ellenére, hogy dolgoznak, majdhogynem semmit sem engedhetnek meg maguknak anyagilag. A gyárak is dobálják ki azokat az embereket, akik szakszervezeti tagok, aztán szépen elköltözetik a cégeket oda, ahol nincsenek szakszervezetek (pl Texas) és a felét kell fizetni annak, amit eddig kifizettek fizetésként a dolgozóknak.

Persze ez nem fog menni a végtelenségig mert ha ezt folytatják, az USA gazdasága összeomlik.


Szóval élhetetlen azért (még) nem, de ami ott megy, az egyáltalán nem a jó irány.

2020. szept. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%
Ide vezet, ha olyan népeket erőltetnek európai gyökerűekre, akik nem integrálódnak. Elég megnézni a híradásokat: tombolnak, iskolázatlanok, primitívek, erőszakosak. És ezt nevezik haladó multikultinak. Aki ezt bekajálja, az egy agymosott.
2020. szept. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
A demokratáknak.
2020. szept. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!