Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha egy fehér férfi nyakára...

Ha egy fehér férfi nyakára térdelt volna rá a rendőr, akkor is ekkora hiszti lenne az USA-ban?

Figyelt kérdés

2020. júl. 10. 22:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Nem, mert a fehérek nem egy évszázadok óta elnyomott társadalmi réteg.
2020. júl. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Igen lett volna csak más indokkal. Ez választások miatt van. csakúgy mint négy éve. Akkoriban meg a "me too" mozgalom verte ki a cirkuszt azzal hogy feljelentgettek befolyásos/híres embereket 20-30 évvel ezelőtti szexuális zaklatással
2020. júl. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

Jajj szegények mennyire el vannak nyomva, mintha már fekete elnökük is lett volna... Komolyan nem tudom mit nyafognak, ugyanolyan jogaik vannak mint bármelyik másik embernek, nincs rabszolgaság, se semmi.


Abba meg ne menjünk bele, hogy arányaiban mennyivel több bűnesetet követnek el, ugyanaz a helyzet, mint MO-n bizonyos kisebbségi csoportokkal.


Nem a többség rasszista, hanem a kisebbség, egy része nem képes beilleszkedni, csak valami érdekes csoda folytán politikailag mégis azt a kis részt akarják támogatni, szegényeket...

2020. júl. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 árokpart ***** válasza:
91%
A szabad fegyvertartás bizony nemcsak előnyökkel jár. Olyan országba nem lehet olyan a rendőrség mint Kelet-Európában ahol egy airsoft pisztolyt és egy riasztó pisztolyt is már fegyvernek neveznek és tartható is meg nem is. Ha az USA polgárai ragaszkodnak az alanyi jogon járó fegyvertartáshoz akkor a kevésbé polgárbarát rendőrséget is el kell fogadniuk. Valamit valamiért.
2020. júl. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%
Hármas, honnan tudnád Magyarországon élő fehér rasszista nyomorékként milyen feketeként Amerikában élni?
2020. júl. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Ezt a részét ne keverjük ide, mert az bőrszíntől független, hogy ha a rendőr látja, hogy nem kap levegőt a gyanusított akkor lehetőleg nem térdepel rajta tovább, nem mellesleg azt sem értem miért kellett úgy tartani majd 10 percen keresztül, nem találtak bilincset vagy mi?
2020. júl. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Nem kell ehhez nagy tudomány. Szerintem a feketék ott még jobb helyzetbe vannak mint itt nálunk bizonyos kisebbség, mármint olyan tekintetben, hogy amerikában akárhol elhelyezkedhetnek, pontosabban szeretnének dolgozni és tudnak is.


Az, hogy a balhésabb fajtát nem szeretik az meg ugyanaz a kategória mint itthon, csak szerencsére itt nem olyan egyszerű fegyverhez jutni, ezért nem utcai lövöldözéssel rendezik le a dolgot.

2020. júl. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem akkoris lett volna felhördülés. Mert ez bárki ellen elfogadhatatlan minden jóérzésű embernek szerintem. És szerintem akkor is lett volna tüntetés. Tehát ezt bármilyen nemzetiségű/nemzetiségi ellen követik el, ez visszataszító dolog. Gyakorlatilag meg0lte, azért, mert hamis 20ezressel fizetett. Abszolút nincs arányban a kettő, ez gusztustalan módon volt visszaélés a hatalommal. Tehát ez teljességgel elfogadhatatlan.
2020. júl. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Épp ez a fő gond, hogy nem azért tüntettek, mert a rendőrt megölt egy EMBERT hanem egyetlen amit észrevettek, hogy fekete volt.
2020. júl. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
17%

A törvényt ki megszegi bünős és pont.

Alaszkát be kellene népesiteni

2020. júl. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!