Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok a BLM-röl?

Mit gondoltok a BLM-röl?

Figyelt kérdés

A külföldiröl lenne szó.

Egyetértetek az USA-ban történő túntetésekkel vagy mondvacsináltnak tartjátok ami csak trumprol szól? (Szobor rombolás,réndőrsé felszámolása std)



2020. júl. 8. 15:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Elitélem,szerintem már rég nem arról szól,amit az elején hangoztattak.De hát pénzért bármit megtesznek az antifák.Egyértelmű,hogy Trump megdöntése a cél.Valami olyasmit írt Trump a napokban,hogy nem én vagyok az ellenség,hanem ti,én csak útban vagyok.Ezzel egyetértek
2020. júl. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Kb. minden, ami az USA-ban történik, vicc. A világ legnagyobb állatkertje, gyakorlatilag mindegy, hogy éppen mi az aktuális balhé témája.
2020. júl. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Választások előtti műbalhé a demokraták részéről
2020. júl. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem is csak műsor a választások előtt.

Amúgy meg oké, a fekete élet is számít, de ha számít akkor annyira mint egy fehér, és nem több.

2020. júl. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%

Visszaküldeném őket Afrikába.


De úszva! >:)

2020. júl. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 meszike91 ***** válasza:
72%
Baromság az egész. A feketék helyzetén is az segítene, ha kisebbek lennének az egyenlőtlenségek és több lehetőségük lenne kitörni a gettóból. A blm ebben semmit se segít neki, helyette szobrokat döntögetnek. Nem csoda hogy olyan nagy cégek álltak be mögé, mint a sony vagy a nike. Nekik megfelel ez a status quo és nem akarnak baloldali fordulatot a gazdaságban.
2020. júl. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%
All life matters szerintem jobb az volna a jó szlogen.
2020. júl. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
19%
Kicsit kezdij túltolni, de ez a dinamika normális, majd kicsit visszább vesznek majd. Remélem azt a rasszista majom belebukik majd
2020. júl. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
34%
Csürhe.
2020. júl. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%

BLM-nek van egy másik fordítása is:


B U Z I

Le sz bi

Me leg

2020. júl. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!