Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek a jövōben lesz...

Szerintetek a jövōben lesz kötelezō chip?

Figyelt kérdés

Igen, vannak okostelefonok, de aki "butatelefont" használ?


A chip minden kártyát helyetesít, ha valaki NEM vinné magával a kártyát a chip azonosítja...


Mi lesz ha 20 év múlva ez lesz, ez lesz a következô fizetôeszköz?


😕


2020. máj. 3. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell hozzá 20 év, szerintem 10 éven belül kötelezővé teszik egész Európában.
2020. máj. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Nem valószínű, mivel ez csúnyán szembemenne minden egyéni szabadságjogi elképzeléssel. A nagy többség sosem egyezne bele ilyesmibe.
2020. máj. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 nemaRendőrség ***** válasza:
Akkor végre egy helyen lesz a tesco clubcard meg az adókártya?
2020. máj. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont ma olvastam,hogy németországba kötelezővé tesznek bizonyos védőoltásokat,alapfeltétel lesz az oltás megléte a munkavállaláshoz és chipet kapnának az emberek.Arról gyorsan leolvasható lenne egy munka alkalmassági orvosi vizsgálaton is,hogy milyen oltás van meg.De hogy ez igaz- e,nem tudom,de máris nagy a háborgás
2020. máj. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nem elsz arrol nem beszélve, hogy a chipek pl rosszul viselek a másneses teret stb, szóval ki is lehetne iktatnai ha valaki annyira akarja.
2020. máj. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!