Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Fekete-Afrikában van olyan...

Fekete-Afrikában van olyan ország ahol el fog indulni a fejlődés belátható időn belül?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 26. 23:09
 1/8 A kérdező kommentje:

Afrika ezek szerint fejlettebb gazdasági értelemben mint pl Kelet-Európa vagy Dél-Amerika?


Amúgy kimondottan életszínvonalra gondoltam.

2020. ápr. 26. 23:49
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, vannak afrikai országok, amelyek fejlettebbek d-amerikai országoknál, pl. Trinidad és Tobago, Mauricius, Tunézia, Algéria, D-Afrikai Közt., Egyiptom, stb. hadd ne soroljam.
2020. ápr. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Komoly,nem tudtam,hogy Afrika is ennyire beindult gazdaságilag.

Egy kínai ismerősöm mondta,hogy Ázsia után Afrika a legdurvább gazdaságilag és utána a nyugati világ,aztán Kelet-Európa és az utolsó Dél-Amerika.

Először nem hittem el de így amerikai oldalakat olvasgatva azért vannak ott dolgok plAngola tele van olajjal,Johannesburg pénzügyi központ.

2020. ápr. 27. 00:06
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

Csatlakozok az elsőhöz, Afrika már lehagyta Magyarországot szinte mindenben, inkább magunk miatt kéne aggódnunk.

Magyarországon jelenleg 3-4 millió embert fenyeget éhhalál, a többieket mélyszegénység.

2020. ápr. 27. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Angola" ??

Na akik az olajtól függnek, azok most mennek a levesbe, főleg a harmadik világban ahol folyamatosan külső befektetők segitségére van szükség a kitermeléshez. Hidd el, a kelet-európai EU országok viszonylagos biztonságban vannak, mi a durva gazdasági válságnak az enyhébbik fokozatát fogjuk megtapasztalni.

2020. ápr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4-es azokra gondolsz akik most a vírus miatt elvesztették a munkájukat?

Én is aggódom amiatt és remélem megoldódik.

Bár én nem magyarországi vagyok,nálunk is vannak munkahelyek amik megszűntek a vírus miatt és remélem megoldódik minél előbb...

2020. ápr. 27. 13:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is sok ország jobb.

Del amerikában is vannak olyan országok. Pl kolumbia.

2021. febr. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Több is van. Afrikában még mondom Namibiát, Botswanát amik turizmusra építenek, Kenyát, Tanzániát ahol szintén fejlődik az ország

Rwanda is egész jó lett ahhoz képest hogy a 90-es években háború volt.

Mozambik is elindult a fejlődés útján csak még nem tart ott ahol az előbbiek.

Még biztos van, ezek jutottak hirtelen eszembe

2021. febr. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!