Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Dél-Koreában, hogy viszonyulna...

Dél-Koreában, hogy viszonyulnak a fehérekhez? Mennyire befogadó nép?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 24. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Nem nagyon.
2020. ápr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Befogadó nép olyan értelemben, hogy kedvesek veled. De soha nem fognak teljes értékű koreainak tekinteni. Inkább olyan "különleges idegennek" tekintenek, és szeretnek kedveskedni, megvendégelni, ilyenek. Vannak akik fotót akarnak veled, csak mert fehér vagy, meg ilyenek. Tehát inkább azt mondanám, hogy barátságosak a fehérekkel, de azt nem, hogy befogadóak. Ami nem feltétlenül olyan rossz dolog. Nem fehér embernek való az a stílus, ahogy egymással beszélnek gyakran. Nem biztos, hogy teljesen asszimilálódni akarsz te abba a társadalmi hierarchiába, amiben ők élnek. Szerintem annak, aki a szabados európai élethez szokott, jót tesz az a kis távolságtartás a részükről.

És azért azt meg kell említeni, hogy ott nincs olyan, hogy nem beszélsz koreaiul. Kb. senki nem tud angolul, vagy bármilyen más nyelven. Ha nem tudsz koreaiul, akkor nem tudsz kommunikálni senkivel.

2020. ápr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vendegkent voltam kint munkaugyben. Nagyon kedvesek es baratkozoak voltak. Szeretik az europaiakat. Hatalmas kedvezmenyeket adtak a plazakban. Segitokeszek voltak, mikor eltevedtem.
2020. ápr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kettes jól leírta. A hármas is igazat ír, csak ennek ellenére kerülik a valós személyes kontaktot. Szóval barátkozni például nem fognak veled.
2021. márc. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!