Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha Németországból megyek...

Ha Németországból megyek haza, karanténba raknak?

Figyelt kérdés
Honnan fogják tudni, hogy onnan jöttem?

2020. ápr. 20. 08:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ merről mész, Ausztria felől valószínű, de amúgy és hegyesnél staura készülj épp a kontroll miatt.
2020. ápr. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

"Honnan fogják tudni, hogy onnan jöttem?"


Onnan, hogy megkérdezik.

2020. ápr. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg nem is raknak, neked magadat kell két hétre karanténba raknod és nem most végigjárni a családot és barátokat.
2020. ápr. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
de akkor ha már hazajöttem, honnan fogják tudni? lefotóznak, vagy az adataim elküldik a rendőrségnek vagy hogyan van ez?
2020. ápr. 20. 08:55
 5/15 A kérdező kommentje:

amúgy természetes, így terveztem ha beraknak ha nem h 2 hétig itthon leszek és nem járok rokonokhoz.

Beleférhet e annyi h a bankba megyek, vagy boltba?

Illetve a családtagok maradhatnak a lakásban?

2020. ápr. 20. 08:57
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Kb mindegy is hogy honnan jössz, Hegyeshalomnál beregisztrálnak mint karanténra kötelezettet és onnan kezdve nincs móka, (se bank, se kisbolt, se semmi). Ha megszeged, annak komoly következményei lesznek.
2020. ápr. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hazaútnál és visszaútnál is 2 hét karantén. Ha egyedül utazol csak rád vonatkozik, te nem mehetsz sehova, míg a családod igen.

Kissé idétlen, hisz a veled együtt lakó családod ugyanúgy fertőző általad de mindegy, ez a szabály.

2020. ápr. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"Beleférhet e annyi h a bankba megyek, vagy boltba?"

ismered a karantén szó jelentését? ha a bank meg a kisbolt a te háztartásodban van, akkor persze, menj. egyébként nem.

2020. ápr. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#8

Az önkéntes karantént néhányan lazábban értelmezik, volt olyan képviselő úr aki még a parlamentbe is beült ezalatt :-))

De itt most "igazi" hatósági házikarantén vár a kérdezőre, bűncselekménynek számítana ha engedély nélkül elhagyja 14 nap előtt.

2020. ápr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
#9 igen, sajnos sokan csak tessék-lássék módjára csinálják. de a kérdező meg fogja kapni a piros papírt a rendőrségtől, és minden nap meg fogják látogatni.
2020. ápr. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!