Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha megműtetem a szemem akkor...

Ha megműtetem a szemem akkor van esélyem arra hogy mesterlövèsz legyek?

Figyelt kérdés
2018. okt. 16. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Nem kell műttetni, van a puskán távcső.
2018. okt. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
gondolom van egy teszt, amin ha megfelelsz akkor elindulhatsz ezen a pályán.
2018. okt. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Doktor Úr! Ha megműti a kezem, tudok vele zongorázni? Igen, feleli a doktor. Jajj de jó, mert eddig nem tudtam!
2018. okt. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A mesterlövész nem pont annyi, hogy fekszik, bámul a kukker-be, aztán néha fejbe lő valakit.

Ha meg van hozzá a kitartásod, hajlandó vagy dolgozni érte, szemüvegesen is lehetsz mesterlövész. Bár ez sok év kemény meló...

2018. okt. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Kézügyesség is kell hozzá. Biztosan kel tartani a fegyvert, ne mozduljon el célzás,lövés közben.
2018. okt. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Megagéza válasza:
Mesterlövésznek fontos a jó látás, nem tudom, miért kell a szemed műteni. Lézeres korrekciós műtét után olyan lesz a szemed, mint a sasnak. De nem csak ezen múlik, hanem a rengeteg gyakorláson. Heti ötször a lőtéren alkalmanként legalább 2-300 lövés, erőnléti edzések, lövészet elméleti ismeretek, megfelelő testtartás, a légzés és a szívműködés kontrollja, mentális felkészülés. Gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni. Kezdetben légpuskával, az azonnal bünteti az összes lövőhibát, utána .22-es kaliberrel folytatni, több testhelyzetben, és csak EZUTÁN próbálkozz nagyobb kaliberrel. Nem lehet eleve nagy kaliberrel kezdeni, mert alapok nélkül nem lehet házat sem építeni. Rengeteg lövészklub van, ahol megfelelő szakmai segítséget kaphatsz, persze jó pénzért, mert a lövészet drága sport. De nagyon jó sport, ajánlom.
2018. okt. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Punisher 62 válasza:
Ez bonyolultabb mint gondolnád!
2018. okt. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!