Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Te mennyire vagy hazafi?

Te mennyire vagy hazafi?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem.ha mondjuk visszamennénk az időben, mondjuk az első világháborúba,és az ellenkező oldalon álló valamelyik nemzet katonájába mennél,akár egy pár napra is,akkor harcolnál, és védnéd azt az országot,vagy mindent megtennél,hogy Magyarország győzzön?
2018. márc. 2. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Dezertálnék, mert nem lövetem le magam néhány politikus agymenése miatt. Semmi hazafias nincs abban, hogy néhány pénzember hisztije kedvéért megöljek átlagembereket akiket katonának kényszerítettek, hogy utána szétszaggasson egy aknagránát szarás közben. Ha a politikusok annyira háborúzni akarnak, mehetnek.
2018. márc. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a mai eszemmel román katonaként ébrednék fel holnap akkor nyilván a magyar győzelemnek szurkolnék.
2018. márc. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Estádio de Felchút ***** válasza:
A hősökből lesznek a hősi halottak, a gyávákból pedig a boldog nagypapák.
2018. márc. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Dehogy mennék, nem attól hazafi valaki hogy a vezetők értelmetlen vitái miatt hajlandó lelövetni magát.


Mindkét világháborúnak csak egyetlen "értelme" volt, ugrásszerű technika fejlődés semmi más

2018. márc. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tojnék az egészre. Ez a "hazafi" egy kitalált szó, arra, hogy öngyilkos jelölteket találjanak a politikusok. Aki katonának áll a vezetők helyett harcol. Saját magával meg elhiteti hogy valami nemes célért kűzd, közben ő nem több, mint egy báb, amit bármikor lehet helyettesíteni. Erre jó példák az amerikai katonák. Rengeteg veterán él hajléktalanul, mert már nincs szüksége rájuk a kormánynak. Amíg harcol, addig meg megy a propaganda a fejébe, hogy milyen fontos, hisz egy szabad világért kűzd.
2018. márc. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én annyira vagyok magyar, mint amennyire angol, vagy japán. Röviden: nem érdekel az egész. Nem adnám az életemet egy országért sem. Pacifista vagyok. Semmilyen háborúban nem vennék részt. Ha a beszéd és a szavak nem működnek már, akkor gyilkolják csak le egymást barbár módjára. Nem a nemzetiségeket kellene nézni, hanem az egyéneket. Hisz minden ember más és más. Ne a külsőségek alapján tegyünk különbséget.
2018. márc. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nacionalista és patrióta ember vagyok. Büszke vagyok magyarságomra, kereszténységemre. Hagyományörző és magyarság tudatos vagyok, eléggé keménykezű vagyok. Úgy gonolom hogy a gobalizmus az ördögtől való dolog, és úgy gondolom hogy a területeket első sorban diplomatikus ám, ha nem megy másként háborúval a területeket vissza kell szerezni. A kül honi magyarokat támogatom és nem nagyon szeretem sőt nem szeretem a románokat. Hiszem hogy létezik zsidó kizsákmányolás és cigánybűnözés.
2019. dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!