Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mit keménykednek a szlovákok?...

Mit keménykednek a szlovákok? (a kettős állampolgárság kapcsán) A többi lent.

Figyelt kérdés

Hadat akarnak üzenni Magyarországnak?:)))

Katonai esélyek. Ha ők kezdenék ki mellé állna az Eu?


2010. máj. 15. 10:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

11.22

Hozzak neked olyat, aki morva identitással bír?:)

2010. máj. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Azért ez az avaros dolog egy kicsit sántít. Én inkább az egységes európát szeretném. A szlovákok, meg ennyire primitívek akkor szerintem én is azt mondok amit akarok. Az elmúlt években már elég sok megalázó húzásuk volt úgyhogy nem kell mindent eltűrni. Az olyan emberek mint te azt is meg tudnák magyarázni, ha az ágyat kilopnák alólad míg alszol: " nem baj tudok én a földön is aludni"
2010. máj. 15. 11:33
 13/21 anonim ***** válasza:

Én is hozhatok olyat, akinek hun identitása van, de milyen követelései legyenek 1-12-200 embernek? Ezzel szemben azokon a részeken magyarok élnek, és nem 1-12-200, hanem 500.000.


Mindig olyan hülyeségekkel bírsz előállni:

"Ilyen alapon a god save the queen-t is énekelhették volna."

Mi közünk az angolokhoz?


"Engem érdekelne, hogy mit szólnál hozzá, ha jönnének a morvák vagy az avarok, hogy hellóhellóhelló, mi laktunk itt előbb, szóval adjátok vissza a területünket?"

Beolvadtak. Nincsenek.

2010. máj. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

78

Az irónia nem jön le neked azt hiszem: igen, szerintem kb annyi köze van a magyar országgyülésnek a székelyekhez, mint az angolokhoz, az ő himnuszukat miért nem énekeltük el? Vagy, ahogy egy palóc kommentelő írta, hol maradt a palóc himnusz?

2010. máj. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

Ha megfigyeled, mindenben keménykednek, nem csak ebben. Emlékezz Sólyom kitiltására, stb.

Bármilyen velük kapcsolatos magyar lépés vélt sértésnek számít szuverenitásuk kapcsán, és Slota egyből Nagy-Magyarországot vizionálva harci riadót fúj.

Ezzel nincs is baj, Slotákia pontosan úgy viselkedik, mint egy serdülő gyerek: renitens, lázadó, minden racionalitást nélkülöző, sértődékeny kamasz. Ebben a korban van végülis :)

Slota megszállottan utálja a magyarokat (fura, hogy a feleségével nincs így), ez pedig nem fog változni, egyszerűen azért, mert ilyen a felállás. Egyelőre mi vagyunk a nagy testvér.

2010. máj. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

11:51

A magyar országgyűlés magyarokat képvisel. A székelyek és a palócok is magyarok, ezért őket is! Hogy az ő himnuszukat miért nem énekelték, azt nem tudom. Én akkor sem balhéznék. Mindenesetre az a palóc válaszoló is elég érdekes figura. Hol közösséget akar vállalni a magyarsággal, hol nem. Elég közel lakok "Szlovákiához" Borsod északi részén, szóval ismerek pár felvidéki magyart. Ők örülnek a kettős állampolgárságnak, örülnek, hogy végre rájuk is gondolnak és egyáltalán nem tartják magukat semmilyen szinten szlováknak. Az iróniát pedig ebben a témában nem nagyon tudom értékelni.

2010. máj. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Fölöslegesen hisztiznek már megint......Érdekes ,most a fideszre meg a jobbikra hivatkoznak,mikor mszp volt meg a jobbik még megsem volt, már akkor is a magyarokon hisztiztek....

Ha támadna szlovákia,akkor a békekötésnél a magyarok esnének kedvezőbb elbirálás alá,mint megtámadott fél.Egyébként nem kell szlovákiától félni,ugyanugy nincs seregük ,mint nekünk,a többi szláv sem segítene nekik annyira nem erős ez a testvériség,amúgy is csak egy kis hülye szájkaratés bagázs..... szlota 20 (!!!! ) éve rigatja őket ,hogy Magyarország mindjárt támad,már készülődünk is ,és ezek sokan még mindig hisznek neki....ez nem igényel kommentárt.....

2010. máj. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

"A magyar országgyűlés magyarokat képvisel"


Hülyeség! Az országgyűlés egy ország legfelsőbb demokratikus szerve. EGY ORSZÁGÉ!! Aminek meg vannak a határai! A fasiszták mondták németország ott van ahol németek élnek. Nem azért választ a szegedi polgár hogy pozsonyit képviseljenek.

2010. máj. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Az milyen dolog hogy egy másik ország állampolgárának állampolgárságot adok anélkül hogy annak a kormányával tárgyalnék? "


Annak adunk állampolgárságot, akinek akarunk. Most is létezik a kettős állampolgárság rendszere, az új szabályozás csak megkönnyítené a környező országokban élő magyarok számára a magyar állampolgárság megszerzését IS. Ettől Szlovákia jogai egy jottányit sem fognak csorbulni. Pl. Amerikában is sok magyar disszidens él, akinek van magyar állampolgársága is. Most ez szerinted zavarja az USÁ-t?

Írországnak több határon túli állampolgára van, mint írországi. Senki sem csinál belőle problémát.


Az egész cirkusz hátterében az áll, hogy kipukkadt a szlovák lufi, vége a nagy gazdasági csodájuknak. A tátrai tigris nagyon beteg lett. Most kell elterelni a szlovák közvélemény figyelmét és riogatni a magyarveszéllyel.


Katonai esélyek: pontosan tudják a szlovákok is hogy ebben az esetben ők húznák a rövidebbet. csak ugatnak, de nem harapnak. A magyar légierő a Gripenekkel egyértelmű fölényben lenne, pillanatok alatt szét tudná zúzni a szlovák haderő zömét. Egy esetleges háború Szlovákia azonnali szétesésével járna. A déli magyarlakta területek leszakadása mellett a kelet-Szlovákiai cigány régió is azonnal önállósodna. A szlovákoknak csak a hegyek maradnának.

2010. máj. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó válasz tetszett
2010. máj. 15. 21:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!