Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mennyi az esélye a III....

Mennyi az esélye a III. világháború kirobbanásának?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom USA és Korea szemben áll egymással... Napokban hallottam, hogy a koreaiak atom-tengeralatt-járókat állítottak fel, fenyegetőznek... Lehet, mégis eljön az atomok háborúja?

2017. ápr. 27. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt van a p*csánkban a 3 csilágháború készüljetek népem
2017. ápr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
#1 úgybizony dá
2017. ápr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%

Ha van macskád, az óramutató járásával ellentétesen vidd be a kamrába, ha ő úgy jön ahogy bevitted este 12 órakor ki, akkor lesz háború, ha nem akkor Észak-Korea és Egyesült Államok él egymás mellett nyugiba.



Hogy lehet ilyent írni hogy atomtengeralattjárókat állítotak fel? Ez nem szobor hogy felállítsunk aztán tessék van..atomtengeralattjárónk....

Annyi kérdés van itt Gyakorin ha befostál a háborútól hogy megtalálod a válaszodat. Amúgy ha észrevetted volna csak az ilyen egyszerű embert tudják megetetni vele, a többi észrevette hogy a diktátor minden tavasszal én nem tudom miért, talán a körte fa virágzásáért de kicsit hisztizik, háborút akar...aztán mikor a Kínai nagy tesó lenyugtatja akkor abba marad ezen terve jővő tavaszig. Kína és Egyesült Államok egy kis ,,óvodás" államért nem fogja egymást kiírtani mert egy középen elválasztott hajú megalomániás bolond pszichopata lövöldözősdit akar.

2017. ápr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hetente jobb esetben csak egy ilyen kérdés van, rosszabb esetben 2-3, visszakeresve meg volt már bő 3000 a III VH-val kapcsolatos kérdés.

Ha meg véletlen kitör azzal lesz tele az oldal, hogy mikor lesz vége.

Ha vége lesz akkor pedig, hogy mikor jön a IV.

2017. ápr. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
Volt egy film, "Minden héten háború" címmel. A GYK kezd rosszabb lenni, itt lassan már minden nap "kitör" a 3.világháború.
2017. ápr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nos uraim/hölgyeim: látom tele van a hócipőtök a világháborús témával. De ha mégis ne adj Isten kitörik, ti lesztek azok akik elsőnek hamvadnak el a pusztán... Kérem komoly kérdésre komoly válaszokat... Nem ilyen Salgótarjánból kommentelőket várok. Komoly kérdésre komoly választ... AZ embereknek igen is van joguk félni... Élni akarunk még, de ha nem, kérdezt az ISIS-t... Ez napjaink konflikutsa, amiből akár lehet is valami nagyobb baj...

Ha eleged van a vh-s témából ne kattints :)

További szép napot

2017. ápr. 28. 16:51
 7/12 anonim ***** válasza:
Te meg komolyan tanuld meg használni a keresőt....
2017. ápr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
#6: Nem egészen értem az összefüggést, hogy miért pont "mi" hanvadnánk el először a pusztán? Azért mert nem válaszolunk komolyan egy GYK-n feltett kérdésre? Egyébként nem tudom, hogy mire számítasz? Már úgy értem, hogy ha azt veszem, hogy csak az elmúlt egy hónapban, vagy pár hétben hányszor tették fel szinte szórol szóra ugyanezt a kérdést, nem hiszem, hogy sok újszerű válaszra számíthatsz. Ráadásul ez tipikusan az a kérdés, amire csak tippelni lehet, hacsak nem látnok valaki.
2017. ápr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%
[link] De egyébként a neten körülnézel, találsz bőven cikket a témában. Nem is csak az ISIS kapcsán. Csak győzd kiválogatni, hogy mit hiszel el és mit nem, vagy mekkora esélyt adsz rá, hogy megtörténik.
2017. ápr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%
Nem lesz háború! Ez csak Kim Jong Un szokásos tavaszi hülyesége. Tudni kell olvasni a sorok között. Komolyan valaki elhiszi, hogy majd pont egy ilyen országért, mint Észak-Korea nukleáris sivataggá változtatják a bolygót? A politikusoknak ez nem áll érdekében. Ha létezik a Háttérhatalom, akkor nekik se. Jong Un se merné ezt meglépni, csak kötekedik. Olyan mint a cigány, aki messzebbről mer pofázni, de ha oda lépsz elé, elszalad.
2017. ápr. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!