Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A magyar katonáknak hogy...

A magyar katonáknak hogy telnek a napjaik?

Figyelt kérdés
Miután megkapták az alapkiképzést, utána mit csinálnak? Árvízkor mennek pakolni zsákokat, de amúgy?

2017. febr. 20. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:
2017. febr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatozás, körlettakarítás, őrségadás, stb.
2017. febr. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én arra lennék kíváncsi, hogy egy szerződéses katonának, hogy van a munkaideje? Az altiszteknek is ugyan olyan mint a szerződéseseknek?
2017. febr. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Reggel 6-kor kezdődik a nap. Edzés, gyakorlatozás, rájuk bízott munkák elvégzése ( takarítás, őrség adás, stb ). Este 6-kor pedig kimenőt kapnak ( azaz vagy a szállásukra mennek vagy elmennek valahová ).

3# igen, az altisztek is 12 óráznak.

2017. febr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tehát hétfőtől-péntekig reggel 6-tól este 6-ig? Az kemény.

Van mód olyan beosztásra, hogy 24/48 vag 24/72? Nekem volt egy olyan ismerősöm aki elvileg 24/72-be nyomta, mellette meg dolgozott máshol.

2017. febr. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, lehet hogy van rá lehetőség, elvégre a mentősöknél is bevezették a 24 órás műszakot ( önkéntesen maradhat az illető 24 órát, utána 2 nap pihenő ), de erről nekem nincs pontos információm. Nem kizárt hogy ott is változtattak így, hogy önkéntesen vállalhatnak 24 órát.

~4-es vagyok.

2017. febr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Orfeus ***** válasza:
Dehogy is. 8-ra mész, 5 fele végzel. Ezen felül van amikor őrséget kell adni. Szép lenne ha 120-ért 12-ezni kéne minden nap, plusz havonta adsz 1 őrséget. Akkor már haza se mehetsz :) Vannak gyakorlatozások pl. Bakonyban, ott x ideig leszel, 1 hét, akár 1 hónap. Vannak megkötések, de el ne hidd hogy 12-be tolják végig :D
2017. febr. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!