Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » KINIZSI PÁL Tiszthelyettes...

KINIZSI PÁL Tiszthelyettes iskolából jött már nektek értesítő?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nekem Szentendrén azt mondták az elbeszélgetésen, hogy megfeleltem a felvételin és majd küldik az értesítőt, hogy mikor kell menni Kecskemétre. Semmi értesítő nem érkezett még postán... a kecskeméti szűrés meg a hónap közepén kezdődne. Ti megkaptátok már a papirat ?
2010. máj. 8. 10:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Az is lehet hogy elkeverték a levelemet postán.... Kit kell felhívni ez ügyben ? Minden álmom, hogy bekerüljek a suliba.
2010. máj. 8. 10:20
 2/3 vzs ***** válasza:
Üdv! nem válasz a kérdésedre, de én tavaly végeztem, nekem is kecskemétre kellett mennem eü alkalmasságira. Az erről szóló értesítést május közepén-végén kaptam meg.
2010. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
még én sem kaptam meg, de az egyik ismerősöm meg már szerdán megy Kecskemétre...ezt most én se értem :s
2010. máj. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!