Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » 8 Általánossal, érdemes e,...

8 Általánossal, érdemes e, elmenni szerződéses katonának? LétszámStopp van még? Mik a vélemények? Minden érdekelne. ( tudom hogy volt már, de nemtudtam meg mindent)

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 02:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy a hivatásos katonáknak legalább a középiskola a feltétel, de lehet, hogy tévedek. Gondold át, hogy birnád-e azt a kötöttséget, ami ezzel az élettel jár. Ez egy hivatás, nem csak munka. Ha komolyan gondolod, akkor jelentkezz, legfeljebb nem vesznek fel.
2010. ápr. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy érettségi kell minimum.
2010. ápr. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem se elég a 8 általános
2010. ápr. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
légió
2010. ápr. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem kell érettségi.Csak 8 általánossal nem tudom milyen rendfokozatot kapsz majd.
2010. ápr. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Érettségi nem , de szakképesítés igen

[link]

2010. ápr. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szakképesítés is akkor ha olyan beosztást kapsz.De szerintem az lenne a legjobb ha felhívnád a helyi toborzó irodát és rákérdeznél.:)Az lenne a legbiztosabb.
2010. ápr. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A kérdésed tele van helyesírási hibákkal, úgy gondolod a katonaságnál ez elég?
2010. ápr. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerződéses katonának elmehetsz 8általánossal.Most nézelődök én is(szakmunkás).Tisztes és tiszthelyettes rangot kaphat a szerződéses,pótlékokkal együtt meglesz a 90eft.Van felvétel is,csak át kell menni a pszihológián,és erőnléten(3200futás 17percen belül,fekvőtámasz,felülés életkorfüggő).Ez nekem is sokat segített,bár csűrik,csavarják a szót benne:

[link] andosagai_es_juttatasai

2010. ápr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az előzőt nem jól küldte el,de itt van néhány oldal,amit nekem is Koszovoban(KFOR)levő haverom küldött!

[link] andosagai_es_juttatasai



[link] andosagai_es_juttatasai/kuld


[link]


[link]

Sok sikert!

2010. ápr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!