Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ez igazi vagy hamis (videó)?

Ez igazi vagy hamis (videó)?

Figyelt kérdés
Ez a videó azért keltett bennem olyan kérdést,hogy hamis,mivel egyszerűen elképzelhetetlen hogy az emberekkel így bánjanak.Jól van,hogy kemény az orosz kiképzés,de itt kb.ugyanolyan korú fiú a kiképzőtiszt mint a katonák.Elég nádszálak a tisztek is.Szóval a ti véleményetek érdekelne.

2016. júl. 1. 11:03
1 2
 1/12 PresidentEvil ***** válasza:
97%
Ez a videó annyira hamis, hogy még linkje sincs.
2016. júl. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ja,bocsi elfelejtettem feltenni. :D

Itt van:


https://www.youtube.com/watch?v=M0w2C9HWuUQ

2016. júl. 1. 11:20
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

nem kiképzőtiszt, hanem öreg, azaz leszerelés előtt álló, akiket basztat meg kopaszok, azaz frissen felszereltek.


teljesen reális és meg csak nem is túl durva a maga vonatkozásában.

2016. júl. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A videó nagyon réginek tűnik.Nem tudom hogy ez melyik időben volt,de ha igaz,akkor ott nagyon g*cik voltak az emberek.
2016. júl. 1. 11:57
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Oda van írva hogy 1995. Reálisnak tűnik.
2016. júl. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

10 éve (frissebb adat nincs) még több ezer belső nyomozás indult ilyesmi miatt és több száz öngyilkosság köthető a dologhoz.


ellenben 2012-ben meghalt egy kiskatona, mert pusztán szórakozásból halálra kínozták, majd pár héttel később lelőtték egyetlen szemtanút, aki hajlandó volt tanúskodni.


nem túl valószínű, hogy a videó óta sokat változott volna a helyzet...

2016. júl. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehetnek ilyen gonoszak az emberek?!?!
2016. júl. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Azt tudom,hogy sokat csesztetik a kopaszokat.De hogy ilyen embertelen módon bánjanak velük...

Azt olvastam,hogy a specnaz-os embereket szó szerint vérben fürdetik.Őket legalább képzik,de így max.lelkileg rombolják őket.

2016. júl. 1. 13:44
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a videot egy specnyazon kiképzés símszóval olvastam. Barátom aki volt katona elit egységben, azt mondja a szocializmusban ilyenek voltak, hogy éjjel felkeltve rugdosták a bakákat, pont azért hogy szokják a fájdalmat és a katonai életet.


Még az RTL klubbos interjúban is benne volt, hogy kínozzák fizikailag egymást, hogy bírják a gyűrődést. Pedig ezek csak rendőrök, hát akkor egy katonának mit kell elviselnie?

2016. júl. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Valaki már fentebb írta, hogy ez nem kiképzés.

Ez néhány idősebb katona k..ögösködése a fiatalabb állománnyal.

...és a tahók még videóra is veszik, mert azt hiszik nagycsávók.


Mellesleg teljesen eképzelhető, hogy valós, ugyanis az oroszoknál az egyik legnagyobb gond az egymás közötti erőszak. "Az "orosz katona anyák" szervezete egyre hangosabban tiltakozik az ellen, hogy még az alapkiképzés időszakában számos fiatal újonc hal meg, vagy nyomorodik bele abba, hogy az idősebb állomány alázza és kínozza.

2016. júl. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!