Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ciklikus hányás szindrómával...

Ciklikus hányás szindrómával alkalmatlan lennék katonának?

Figyelt kérdés
Nem akarok az lenni, csak elméletben kérdezem :)
2010. ápr. 6. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
új értelmet adnál a gulyáságyú kifejezésnek.
2010. ápr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Ott megtiltanák neked hogy hánnyál.
2010. ápr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi az a ciklikus? Például az, hogy minden nap ugyanabban az időben, a Híradó idején az adott politikus láttán rám jön a hányás, az már az? Vagy minden reggel 6:50-kor, ha el kell indulni a suliba?
2010. ápr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát nem szívesen utaznák veled egy BTR-ben.
2010. ápr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Most elképzeltem, hogy háború van. Éppen mellettem harcolsz és telibe hányod az ellenfelet. :D Bocsi! :)

Egyébként nem tudom... Én nem engedném.

Vagy, hogy mesterlövészként, egy magas ház ablakából likvidálod az ellenfelet. Likvidálnád. Nem sikerül, mert széthányod magad, éppen, mikor lőnöd kéne. De az öreg néni a kiskutyával összeesett. :D:D

2010. ápr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó nagyon LOL
2010. ápr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kollégám mellett olyan ember szolgált akinek hiányzott a szívbillentyűje. Papirok, minden rendben volt. Mégis bevitték. 2 napig azon röhögtek hogy 20m után összeesik ha futtatják. Azt egyszer nem kelt fel. A kórházban összepakolták a dokik. Mikor kijött várta a leszerelőparancs. Tuti jól elröhögnének rajtad hogy okádsz :)
2010. ápr. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én parancsnokomnak szerintem volt billentyűje, csak szív nem tartozott hozzá.
2010. ápr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!