Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ilyenkor mivan?

Ferdináánd kérdése:

Ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés
Szeptember 30 an voltam felfetelizni kecskemeten felvettek megis jott a behivom Nov2(jovohet hetfo) ...oktober 14 en mondtak hogy adjam fel az erkolcsimet,tegnap mentek vissza hadkiegeszitore erte kozoltek hogy meg nem jott meg az erkolcsim de lemasoltak a papirt amit kaptam a postan mikor feladtam aztmondtak majd hivnak dehat baszus 4 nap mulva vonulok...megvan a behivom mar az a nagy dossziem is megvan amit lepecseteltek benne az oszes iratommal amit hetfon vinnem kell....(elnezest ,hogy nem irtam ekezetet)koszonom a valaszokat
2015. okt. 29. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem amit összehordasz. Másolatod nincs erkölcsiről?
2015. okt. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezen mit nem ertesz???????? Oktober 15 en adtam fel az erkolcsim es meg nem kaptam meg a hadkiegeszito parancsnoksag....
2015. okt. 29. 19:51
 3/5 Amarok Tonrar ***** válasza:

Ha a másolatod bemutatod a feladásról, valamint tényleg megérdemled az erkölcsit (ezt egyelőre csak te tudhatod), akkor bízhatsz esetleg a jóhiszeműségükben, később be tudod majd mutatni a papírt.

Egyébként nem az ékezet hiánya zavaró, hanem a mondatközi írásjeleké...

2015. okt. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Remélem ennél nagyobb gondod nem lesz az életedben!!!

Köszönöm szépen a válaszod! :)

2015. okt. 29. 21:25
 5/5 anonim ***** válasza:

"Ezen mit nem ertesz?????? Oktober 15 en adtam fel az erkolcsim es meg nem kaptam meg a hadkiegeszito parancsnoksag...."

Te szerencsecsomag, és nincs másolatod róla? Tudod a hivatalos iratokból másolnak mindig egy plusz példányt. Majd ha nem buksz ki a kiképzésen akkor rájössz hogy megy ez a Honvédségnél. Ha lett volna másolatod már bent lenne hadkiegen. Okoska.

2015. okt. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!