Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ausztriában kötelező bevonulni...

Ausztriában kötelező bevonulni katonának?

Figyelt kérdés
Magyar és Osztrák állampolgár is vagyok, azt hallottam ott kötelező. 17 éves vagyok.
2010. márc. 16. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hol halottad ezt?

egyébként nem kötelező.Ausztria semleges

2010. márc. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Tényleg bocs, hogy közbeszólok de engem meg az érdekel ha még kellene, és mindkét államban kellene, akkor őt hová soroznák?

Másik kérdésem, ugyanez csak azzal a felállással ha épp Ausztriával állnánk hadban. :D

2010. márc. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ausztriába katonaság helyett közmunkábamész...
2010. márc. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 15:21


Szerintem a testének a bal és a jobboldala elkezdene verekedni egymással. :)

2010. márc. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát elvileg mennem kell juni 16-án vizsgálatra, vajon csak anyámék riogatnak ezzel? biztos hogy nem kell bevonulnom? semmilyen katonai dolog nem lesz?
2010. márc. 16. 15:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Anyádék riogatnak? Ha menned kellene kapnál behívót sorozásra. Aztán meg behívót katonának. Ajánlott levélben amit alá kell írnod. Tudnál róla. Anyádék riogatnak..
2010. márc. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát nagyon remélem hogy igazatok van. ijesztő ez a papír, hogy orvosi vizsgálat meg minden. Az a baj hogy neten se találok semmit hogy ez vajon igaz-e vagy sem.
2010. márc. 16. 16:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Írd már le milyen papírt kaptál. vagy csinálj róla egy fotót
2010. márc. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Kötelező, Ausztriában sorkatonaság van. Nem tudom melyik nagyeszű mondta előttem, hogy nem mert Au. semleges, de el van tájolva. A semlegesség egyik alappillére az erős védelmi erő...

Kötelező a szolgálat, de ha langyos vagy akkor szerintem mehetsz civilszolgálatra is, amúgy meg vagy katonaság vagy határőrség, úgy tudom...


Kettős állampolgárként szerintem azonban nem kell... De ez csak tipp.

2010. márc. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

HÜLYESÉG!


MH felvételi KÖVETELMÉNY: "Kizárólagos MAGYAR állampolgárság (kettős állampolgárság is kizáró ok)"


Nem fog kettészakadni.


Osztrákoknál is ez megy szerintem... De nem tudom.

2010. márc. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!